Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Açılan konuları asağıdaki resimdeki şekilde nasıl yapabiliriz?

TH3PR3DAT0R

Aktif kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, aşagıdaki görseldeki gibi, forumda açtığım konuları nasıl yapabilirm, görselde gördüğünüz her film afişi, o filmin ilgili konusunun afişi aslında, film afişine tıklayınca ilgili resimdeki filmin konusuna gidiyor. Bunun bir yolu var mıdır ?

TIKLA

Nasıl yapılır ? Açılan konuları asağıdaki resimdeki şekilde nasıl yapabiliriz?

Bunun en mantıklı ve varsayılan sistem ile yapmanın yolu makale forumları oluşturmaktır.

Bunun dışında ise ilk olarak bir eklenti ile konu içindeki resimi konu listesine çeken bir eklentiye sahip olunmalı, sonrasında ikinci eklenti ile yada CSS ile yeni bir yapı yapılarak konu listeleme sayfası için bu görsel elde edilmelidir.

Konulardaki resimler içeken bir eklenti vardır ancak ismini şu an hatırlamıyorum, ikinci adım ise ileri düzeyde CSS, HTML ve xenforo bilgisi gereklidir. Hali hazırda böyle bir uygulama görmedim ben.
Bunun en mantıklı ve varsayılan sistem ile yapmanın yolu makale forumları oluşturmaktır.

Bunun dışında ise ilk olarak bir eklenti ile konu içindeki resimi konu listesine çeken bir eklentiye sahip olunmalı, sonrasında ikinci eklenti ile yada CSS ile yeni bir yapı yapılarak konu listeleme sayfası için bu görsel elde edilmelidir.

Konulardaki resimler içeken bir eklenti vardır ancak ismini şu an hatırlamıyorum, ikinci adım ise ileri düzeyde CSS, HTML ve xenforo bilgisi gereklidir. Hali hazırda böyle bir uygulama görmedim ben.

Çözüm
Resimli konular eklentisini hatırlattı bana.. Bunun için makale sistemi eklentisi var o şekilde görüntüyü veren... Sanırım ücretli bir eklentiydi.. Bilmiyorum ama bu şekilde bir forum görmüştüm..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.