Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Acil Themehouse Tema Alacağım

Merhabalar B blackcemre ;

ThemeHouse Saglam tema yapimcisi bu sektörde tema yapımcısının resmi sitesinden başka güvenilir 1 yer varmı bu soru işareti gerektirir :D

Ödemenizi yapın sorunsuz ve güvenli şekilde içeriği satın alabilirsiniz themehouse sayfasından.

TEMA’yı aldım.Yüklemek için domain adresinizi girin diyor?Ben ileriki zamanlarda domain değiştirsem yeni domaini girebilir miyim?

TEMA’yı aldım.Yüklemek için domain adresinizi girin diyor?Ben ileriki zamanlarda domain değiştirsem yeni domaini girebilir miyim?
1 domain için alınıyor diye biliyorum ama sanırım değiştirilebiliyor.Yetkili ile görüşüp halledebilirsin ileride.

1 domain için alınıyor diye biliyorum ama sanırım değiştirilebiliyor.Yetkili ile görüşüp halledebilirsin ileride.
Ben de aynı düşüncedeyim ama bunu yapanı henüz resmî olarak şahit olmadım. Ticket açarak eski domain iptal olduğunu belirtirseniz yardımcı olacaklardır. Kaldı ki Farklı domain kurulum sırasında zaten sorun çıkarmıyor. Amaç ileride yapılacak kontrollerde olası sorunları önlemek olmalı ve yazı ile belirteniz, bence de sorun olmaz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.