Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? 89606705675l botu

Turkgucu21

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar 89606705675l diye biri siteme kayıt oldu nickten şüphelendim google arama yaptım aynı gün içinde 10"larca siteye kayıt olup kendi sitesini ekliyor sanırım bot ile bunu yapıyorlar bu durum backlink acısından yararı olur mu zararlı mı cıkar bu işten?
hedef sitelerde hepsi xenForo
böyle bir konu açmak yasaksa af ola silinebilir.

Zarar bir yana gelipte istediği gibi linki basamaz bot olsun kişi olsun. İnsan doğrulama sistemini yada e-mail doğrulamayı devreye sok.
Bunların bastıkları linklerin hepsi s e x linkleri Kim ister sitesinde bu tür linkleri. Dün vardı bende, eski üyelerin girişi ile girmiş doğrulamayı da bunlar çözmüş artık. Yasakladım ve sildim. Ancak x15 sonrası bu tür sorunları sık duymaya başladım.
Bir spam sorunu yok deseler de bir açık var gibi.

Bu ücretsiz eklentiyi kurdum. Eski üyeler ile spam girişi yapmalarını önlemek adına 365 gün foruma gelmeyen üyeleri Şifre yenilemeye zorluyor. Böylece spam üyeler şifreleri değiştirmesini istemesi halinde foruma link basamayacak

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.