Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

5 Tane Bir Gruba Üye Olanları Çekmek

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bir gruba yeni üye olan 5 kişiyi ayrı bir php içine çekmek istiyorum.
Ama Bu normal bir grup değil meseela 1.cil gruba geçirilen 5 kişi.
Şöyle izah edeyim..
Bu normal üye diyelim zamanında kayıt olmuş ve bunu Altın olarak seçtiğimde bu ve buna benze son 5 kişiyi php ile getirmek istiyorum..

Şöyle bir kod var ama derleyemedim..
(Not: İstatistik ekle ve witgetle görüntüle ile yaptım ama Eski kayıtlılar Altın olunca ilk 5 de göstermiyor sonlarda çıkıor belki 600 sıralarda.)
Altın üye "secondary_group_ids " 7'dir..

PHP:
<?php

$sorgu=mysql_query("SELECT * FROM xf_user ORDER BY id DESC LIMIT 5");

while($s=mysql_fetch_assoc($sorgu)){

$dizi[]=$s['username'];

}

///5 kayıtıda diziye aktardık

//dizi indisleri 0'dan başladığı için

echo $dizi[0];//1.kayıt

echo $dizi[1];//2.kayıt

echo $dizi[2];//3.kayıt

echo $dizi[3];//4.kayıt

echo $dizi[4];//5.kayıt

//şeklinde istediğiniz veriyi kullanabilirsiniz

?>

6367

Son düzenleme:
Var hocamyaptım da, ama dediğim gibi Altın üyelerden son 10 kişiyi alıyor widget olarak gösteriyor. Ama 2.cil grup Alyın tıklananlardan kaydı çok eski olanı 10 kişiliğe dahil etmiyor. Eski kayıt olduğu için sonlara alıyor

31 Ekim 2017 üye olan bir üye Altın üye dün oldu ama 10 kişilik listeye düşmüyor bu nedenle bu yola başvurdum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.