Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

1 Kullanıcıda Birden Fazla Rank Nasıl Kullanabiliriz?

ercankzlkc

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
1536440243846.png resimde gördüğünüz gibi birden fazla rank yapmak istiyorum. Siz şöyle özet geçim. Tizaspor.com kayıt olan her üye hangi takım tuttuğunu bana mesaj olarak gönderiyor kayıt olurken. Bende adam hangi takımlıysa o takımın rankını adamın proflinde resimdeki gibi göstermek istiyorum. Üye olan her kişi zaten 2.lig den başlıyor ve bu rankın altına bir de tuttuğu takımın rankını eklemek istiyorum bu nasıl olacak yardım ederseniz çok sevinirim.

Kurulumlar > XF Seçenekleri > kayıtlı Kullanıcı seçenekleri > Kullanıcı ranksları : Ranks istifine izin ver...

Arkadaş sanırım kayıt olduğunda hangisi çıktıysa onun rankı o olsun istiyor ama bir sürü takım var şimdi :D hangi birini ekleyeceksin en sağlıklısı üstteki gibi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.