Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Style V9 - 9. Nesil tema

[XenGenTr] Style V9 - 9. Nesil tema
[XGT] En gelişmiş teması ile 1 şablon ile onlarca tema satın almış ol

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (8) Yorumlar (4) Forum konusu

Temanın altında backlink vermek zorunlu mu? Link çıkışı olmasın diye türkçe eklentiyide ücretli aldım ama temada backlink var galiba.

Tema yada herhangi bir ürününde bulunan telif alanı ne yazık ki kaldırılamaz. Telif alanını kaldırmak için ilave ücret alınmaktadır.
Mesela xenforo bunun içim 300$ istemektedir.

Tema yada herhangi bir ürününde bulunan telif alanı ne yazık ki kaldırılamaz. Telif alanını kaldırmak için ilave ücret alınmaktadır.
Mesela xenforo bunun içim 300$ istemektedir.
Teşekkürler hocam. Temadaki backlinki kaldırma ücreti nedir acaba. Sitede aradım bulamadım.

Yenileme maliyeti derken zorunlu yenilenmeden mi bahsediyoruz?

Tüm dosyalara sahibim, addon sürüm 9'u yükledim ve forum artık çalışmıyor, beyaz sayfa ve stil ana olarak değil, çocuk olarak değil.

Hi!

Sorry for speaking English here, but how can I purchase this amazing design? As I could not verify my phone as I have only a Dutch mobile phone number.

Hi!

Sorry for speaking English here, but how can I purchase this amazing design? As I could not verify my phone as I have only a Dutch mobile phone number.
Hello, we do not sell products outside Turkey. There is no paypal service in Turkey. In the future, if Paypal gives service in Turkey again, we can consider selling outside Turkey.

Hello, we do not sell products outside Turkey. There is no paypal service in Turkey. In the future, if Paypal gives service in Turkey again, we can consider selling outside Turkey.
Thank you for your reply. That is sad, if there is another way like a credit card, please, let me know.

Have a wonderful day!

Oldukça güzel beğendim.
Hızlı, kasmıyor, fonksiyonel kullanımın tamamen üyeye bırakılması şikayetlerin önüne geçiyor.
Ellerinize emeğinize sağlık değerini fazlasıyla hak ediyor.

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2.X ioncube v10.x
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
96% 4.80 yıldız 5 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
2,400.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,100.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.