Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli [XenGenTr] Style V11 - 11. Nesil tema

[XenGenTr] Style V11 - 11. Nesil tema
XenForo forumunuzu bilinen forumların üzerine taşımak için tasarlanmış modern, şık ve göz alıcı [XGT] 11. NesiL tema.

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (3) Yorumlar (4) Forum konusu

Başarılı olmuş eline sağlık

kurulum konusunda destek veriyormusunuz bir site var benzerini yapmak istiyorum ancak içerik +18 sizinle paylaşmam problem olur mu?

Hakikaten çok başarılı!

Bu tema içeriğinde xenforo.gen.tr üzerinde gördüğümüz her şey dahil mi? Yani v11 alınca ekstra başka bir şey satın almamız gerekir mi?

Bu tema içeriğinde xenforo.gen.tr üzerinde gördüğümüz her şey dahil mi? Yani v11 alınca ekstra başka bir şey satın almamız gerekir mi?
Tam olarak değil, bazı alanlar var ama size bunu nasıl anlatayım.
1. Ürünler sayfası ve buna bağlı alanlar.
2. Kaynaklar ve buna bağlı alanlar.
3 İstatistik plus yani istastiğe konu sabitleme.
4 Kullanıcı seviye sistemi

Gibi dahil olmayan ücertli farklı eklentiler bulunuyor. Ancak sizin takıldığınız bir alan var ise sorarsanız eğer ona göre size yardımcı olmaya çalışırız.

Teşekkür ederim. Ben size bununla ilgili detaylı bi DM atayım. Çünkü bilimsel bir forum tasarlıyorum kafamda.

I am thrilled to report that the support I received today was exceptional and built my confidence in using this XenForo theme. With its impressive features and reliable support, it's clear that this is the perfect investment for anyone looking to build a successful online presence.

Ürün Bilgisi

XenForo 2.2.X ioncube 12 [XenGenTr] Core Library 1.0.3
Satıcı
eTiKeT™
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 6 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
3,200.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,500.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.