Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XenGenTr] Elegance Style
XenForo 2 için yapılmış ultra gelişmiş xenforo teması

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Güncellemeler (1) Yorumlar (1) Forum konusu

Eline, emeğine, yüreğinize sağlık süper olmuş satışa çıkmasını dört gözle bekliyorum direk alıcısıyım :)

Fiyat uygunsa direk alacağım fiyat nerede göremedimde.

Fiyat uygunsa direk alacağım fiyat nerede göremedimde.

Henüz satışa çıkmadı ön tanıtım.

Sizin sorunuzdan ayrı: Ticari konumuzda tartışma çıkaracak yorumlar silinmiştir ayrıca ön yargı oluşturacak tüm mesajlar da silinmiştir.

Tema satışa çıktığında almak isteyen kullanıcıya demo girişi verilecek ve kendisi temayı test edecektir.

Temanın fiyatı 2300 TL'dir.

Henüz satışa çıkmadı ön tanıtım.

Sizin sorunuzdan ayrı: Ticari konumuzda tartışma çıkaracak yorumlar silinmiştir ayrıca ön yargı oluşturacak tüm mesajlar da silinmiştir.

Tema satışa çıktığında almak isteyen kullanıcıya demo girişi verilecek ve kendisi temayı test edecektir.

Temanın fiyatı 2300 TL'dir.
Benim test etmeme gerek yok işi sizler yaptı iseniz sorunsuzdur direk alıcıyım sizden ricam satışa cıkar cıkmaz bilgi verilir ise cok memnun kalırım

Benim test etmeme gerek yok işi sizler yaptı iseniz sorunsuzdur direk alıcıyım sizden ricam satışa cıkar cıkmaz bilgi verilir ise cok memnun kalırım
Yine bu konu üzerinden bilgilendireceğim.

Tema renk uyumları şahane. Eline sağlık hocam bu sefer sanırım aradığımı buldum gibi :)

Demo olarak koymama sebebinizi anlıyorum. Kodları çalacak aç kurtlar sırada bekliyor. :) Bu duruma bi çözüm üretilebilse aslında harika olurdu :)

Oooo şu özelliğe hayran kaldım :) Ana sayfa da yeni konu aç ikonu çok iyi olmuş :) Adam sanatını konuşturmuş. :D

1648314659355.png

Son düzenleme:

Ürün Bilgisi

xenforo 2.2.x ioncube v12
Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
100% 5.00 yıldız 1 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
3,800.00 ₺
Yenileme maliyeti
1,000.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.