Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Xenforo kurulumunda hata

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

onurx5

Kullanıcı
Kullanıcı
selamun aleyküm üstatlar vbulletinde xenforoya geçiş yapmak istedim lakin MySQL bilgilerimi doğru girmem rağmen hata alıyorum bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
zaX7qB.png

Mo73b6.png

bilgilermi doğru girmeme rağmen böyle bir hata alıyorum

Çözüldü Xenforo kurulumunda hata

1- Mevcut başka bir sistem tarafından kullanılan veritabanın da işlem yapmayınız.
2- Mysql Server alanında localhost bazı sunucularda kabul edilmez bunun yerine ip adresini giriniz.

Siteniz şu an kurulmuştur. Şifrelerinizi özel olarak gönderiyorum.
Girdiğiniz bilgilerin yanlış olduğunu söylüyor. Eğer tüm alanların doğru olduğundan eminseniz Mysql Server alanına sunucu IP adresini yazıp dener misiniz?

nerton hocam size tüm bilgilerimi özelden göndersem bakar mısınız? ben fazla anlamıyorum hocam

1- Mevcut başka bir sistem tarafından kullanılan veritabanın da işlem yapmayınız.
2- Mysql Server alanında localhost bazı sunucularda kabul edilmez bunun yerine ip adresini giriniz.

Siteniz şu an kurulmuştur. Şifrelerinizi özel olarak gönderiyorum.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.