Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ücretli XenForo 2 [XenGenTr] Rainbow Theme

XenForo 2 [XenGenTr] Rainbow Theme
XenForo 2.2.x sürümleri için tasarlanmış xenforo forum teması

Genel bakış Özellikler Telif hakkı Yorumlar (2) Forum konusu

Bu Tema diğerlerinde daha stabil gözüküyor . Diğerlerinde görsellik biraz daha ön planda ama bu temada sanki biraz İşlevsellik var gibi .. bilmiyorum öyle sezdiriyor emeğine sağlık abi

Bu Tema diğerlerinde daha stabil gözüküyor . Diğerlerinde görsellik biraz daha ön planda ama bu temada sanki biraz İşlevsellik var gibi .. bilmiyorum öyle sezdiriyor emeğine sağlık abi

Evet genel anlamda bana geri dönüşlerden edindiğim ve ona göre uyarladığım bir tema oldu.

Yani sonuç olarak biz geri dönüşler ile buralar geldik. Görsellik,işlevsellik istekler talepler ne yönde olursa o yönde geliştiriyoruz sistemleri elimizden geldiğince.
Bu tema görsel olarak olduğu kadar işlevselliklede ön planda ve sektöre çok kolaylık gitirecek sevilecek bir tema olduğu düşüncesindeyim.

Tema görsel olarak bomba :) Yanlız son çıkardığınız bi kaç tema da dahil olmak üzere hantallık var. Bunu ister istemez farkedebiliyor bir forum kullanıcısı.

Örneğin mobilim şuan ve demoyu gezerken resmen tema beni rahat bırak diye bağırıyor. Yani bir yerde temayı boğan birşeyler var. Kod yapısı da olabilir başka birşey de bunu siz daha iyi biliyorsunuz yapımcı olarak.

Demek istediğim temayı ağırlaştıran akışını yavaşlatan birşeyler var. Buna çözüm üretilse güzel olur. Aynı şekilde v6, v7 de aynı durumda hantal kalıyor temayı kullanırken.

Renk uyumu çok hoşuma gitti. Elinize sağlık.

Tema görsel olarak bomba :) Yanlız son çıkardığınız bi kaç tema da dahil olmak üzere hantallık var. Bunu ister istemez farkedebiliyor bir forum kullanıcısı.

Örneğin mobilim şuan ve demoyu gezerken resmen tema beni rahat bırak diye bağırıyor. Yani bir yerde temayı boğan birşeyler var. Kod yapısı da olabilir başka birşey de bunu siz daha iyi biliyorsunuz yapımcı olarak.

Demek istediğim temayı ağırlaştıran akışını yavaşlatan birşeyler var. Buna çözüm üretilse güzel olur. Aynı şekilde v6, v7 de aynı durumda hantal kalıyor temayı kullanırken.

v5 de bu çok var.. bende dedimde Etiket bey birden fazla renk var olacak okadar demişti.. netron beyde öyle birşey yok tema kesinlikle hızlı seri chrome uyumlu demişti :D genel olarak temalarda hantallık var seri değil. bir kaç konuda bunun yorumunu yapmıştım tii ye alınmadım :D

ama bu yeni temada o sorunlar yok temanın yapısı bu ' katmanlı efektler var .. hızlı aşşagı yukarı denemelerinde kararma yok beyazlamada yok stabil gayet seri.. o takılma gibi bir inerken çıkarken oluyorda o efektti onun alışılması lazım bu temayı ben begendim.. bunun tam fiyatı neki

Hantallık konusunda bir kaç kez evet uyarı aldık,ancak dediklerinizin hiç birini yaşamadım ben. Yaşamadan görmenden de çözüm üretemem ne yazık ki. Bizim aklımıza gelen yöntemleri denedik ama ne yazık ki net bir çözüm olmadı. Bunun üzerine bunu PC ile alakalı olabileceği üzerine durduk açıkcası. Tabi bu V5 için diğer temalarda bu yönde bir ihbar almadım. Sadece V5 için aldık bu bildirileri bu temanın yapısı ise oldukça karmaşık ne yazık ki. Bu temada böyle bir sorun var ise bulmak için sorunu görmemiz ve ona göre müdahale etmemiz gerekli. Ve bu ihbarda bulunan kişi sayısı ise oldukça az belkide sadece siz siniz diye bilirim.

v5 de bu çok var.. bende dedimde Etiket bey birden fazla renk var olacak okadar demişti.. netron beyde öyle birşey yok tema kesinlikle hızlı seri chrome uyumlu demişti :D genel olarak temalarda hantallık var seri değil. bir kaç konuda bunun yorumunu yapmıştım tii ye alınmadım :D

ama bu yeni temada o sorunlar yok temanın yapısı bu ' katmanlı efektler var .. hızlı aşşagı yukarı denemelerinde kararma yok beyazlamada yok stabil gayet seri.. o takılma gibi bir inerken çıkarken oluyorda o efektti onun alışılması lazım bu temayı ben begendim.. bunun tam fiyatı neki

İşte kimine göre, bettheme hızlı iken kimine göre hantal gelebilir. Biz bunun testlerini bir çok defa yaptık arkadaşlar. 100 kişi'den 1 veya 2 kişiden böyle bir dönüş aldık. Bunun üzerine de bir defa testlerimizi yaptık. Hatta ben bunu size yazılı olarak anlatmak yerine direkt videolu olarak test ederek göstermek istedim.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

İşte kimine göre, bettheme hızlı iken kimine göre hantal gelebilir. Biz bunun testlerini bir çok defa yaptık arkadaşlar. 100 kişi'den 1 veya 2 kişiden böyle bir dönüş aldık. Bunun üzerine de bir defa testlerimizi yaptık. Hatta ben bunu size yazılı olarak anlatmak yerine direkt videolu olarak test ederek göstermek istedim.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Pc'ye geçince farkettim. Dün akşam mobildeydim, pcden baktığım zaman gayet akışkan ve güzel sorunsuz. Mobilde yaşıyorum sadece bunu anladığım kadarıyla. Mobil veri desem belki derim ama Wifi kullanıyorum netle alakası olamaz :)

Yani internet ile alakalı bir sorun mu yaşıyorsunuz bilemiyorum ama ben canlı canlı test ederek göstermek istedim ;)

• Beğen
Tepkiler: Sis

Ürün Bilgisi

Satıcı
netr0n
Yayın tarihi
Son Güncelleme
90% 4.50 yıldız 2 değerlendirme

Fiyatlandırma bilgisi

1 Yıl
1,600.00 ₺
Yenileme maliyeti
250.00 ₺

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.