Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Şikayet Whiteeffect (Orçun Dönmez) Tema kopyalama şikayeti

Web ortamında kişi yada kurum şikayeti

xMadzzy

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar Değerli xenforogentr üyeleri;

Bugün xenforogentr de bu tarz konuların açılması biraz saçma olduğunu biliyorum ama insanların ve özellikle satıcı piyasasında kendini büyük göstermeye çalışan birilerinin gerçek yüzünü görüp bu tarz dolandırıcı ve kod hırsızlarından dolandırılmamanız için bu bilgilendirmeye yapma gereği duydum. 2023 yılı biz kendi Ekibimizle aylarca üzerinde çalıştığımız Minecraft Forumu açıyoruz. Sonra biz açarken Orçun Dönmez adlı küçük kardeşimizin bizden özenerek o da forum açmaya kalkar ve açar ismini de bize benzer şekilde yapar. Sonra temayı sunduğunda bizden özellik aldığını gördük bizde yeni özellikler eklemeye karar verdik. peki yeni özellikleri nerden ekleyecektim? tabi ki 2022 yılında açtığım gta forumundan kodlar aldım ve minecraft forumuma aktardım tabi bunu Gören Orçun Dönmez adlı şahıs onlardan çaldığını iddia ederek beni tehdit etmeye çalıştı ve engelledi. Onun forumunda attığı kodlar da Mc-tr den , Bizim forumdan ve açık xenforo mineblock temasından alarak kendi forumuna ekler ve kodları kendisiymiş yazmış gibi gösterip herkese inandırmış. Tabi bizim de dolandırıcı olduğumuzu ve onun forumundan kod çaldığını iddia eder. Gelin hep birlikte onun diğer platformlardan aldığı kodları hep birlikte görelim.

Mine-tr Platformu (Orçun Dönmez)

547993280.png

4115279105.png

1719278742.png

351584112.png

3377877509.png

2549375960.png

Bu mesajın altında ki ekran görüntüsü ise bizim forumdan çaldığı koddur. Widget id ye kadar bütün kod aynıdır.

4224778877.png

MC-TR Platform

2517336208.png

3272795166.png

3245175613.png

2566578348.png

Gördüğünüz gibi Mc-tr nin logosuna kadar herşeyini kopyalayıp kendi forumlarına geçirdileri. Şimdi sıra bizim foruma geçelim.

Minex-tr Platforum (Bizim Forum)

Bizden çaldığı kodun görüntüsü ve bizim forumu test ederken görüntüleri;

1268586389.png

Bizim forumda ki widget-id keyini görüyorsunuz tabi onlar da aynı widget key ile kullandılar peki bizim forumun sistemlerini test ederken görüntülerin tarihlerine hep birlikte bakalım

858649719.png

3442122648.png

Gördüğünüz Gibi bizim reklam sistemimizi deneyerek kendi forumlarına geçirdiler. Ve kendi discordunda benimle ilgili attıkları duyuruya bakınız.

492141533.png

Hiçbir zaman Konuyu Annelere karıştırmadım ve bu çocuğada kimseye dolandırıcı demedim zaman zaman onlara müşteri yollamıştım. Tabi asıl dolandırıcı kendisidir. Başkalarının sattığı ürün iddiası da iftiradan başka birşey değildir ve onunla ilgili bir sürü karaliste konuları dönmüştür diğer platformlarda buyrun izleyin bütün ss leri sizlere ilettim. Son görüntümüz ise Minex-tr nin faaliyete geçme tarihini yani plesk panelimizde kuruluş tarihini de göstereyim bunların yaptığı rezilliklerinin hepsinin önüne geçecek bir kanıt.

Onların forumun açılış tarihi 05.06.2023 tarihinde açılmış

2559411561.png

Bizim forumun faaliyete geçme tarihimiz aşşağıda gözükmektedir.

2044663485.png
24.03.2023 tarihinden bugüne kadar aktif duruyordu forum ben onu uyarmıştım bizle uğraşırsa benden ağır şekilde göreceği ss ler mevcut diye ve hepsi kanıtlandı. İyi Forumlar dilerim lütfen Birilerinden alışveriş yaparken onlarla ilgili birşey bilmiyorsanız hele bunun gibi rasgele insanlardan biriyse alışveriş yapmayın.

Lütfen şikayet başlığı oluştururken, uzmanı olmadığınız sağlık konularında bir başkasına tanı koymayınız. Birine ruh hastası demeden de hakkınızı arayabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.