Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Son konular alanını nasıl düzenlerim ?

wowforum

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
arkadaslar merhaba son konuları ana sayfada foruma ekledım widget bolumunden resımde kırmızı alanda işaretlediğim yerleri nasıl eklerim technopat sitesindeki gibi sıralama yeni konular yeni mesajlar populer konular olucak ve bır kactanede kendım kategorı ozel ekleyeceğim ?

rrrr.PNG

Admin Panel -> Görünüm ve Diller -> İstatistik İçerikleri alanından düzenleyebilirsiniz

Aşağıdaki eklentiyi kullanın,

Bu arada bazen eklentiler xf sisteminden daha minimal olmaktadır, çok eklenti kurulumu tavsiye etmiyoruz ama minimal ve hayat kolaylaştıran eklentilerden de vazgeçilmez.
Yukarıdaki eklenti eklediğiniz widget 5 kat daha az sorgu ile çalışmaktadır, ondan daha hızlı ve forum yük olmayacaktır ;)

Referans aldığınız sitenin böyle bir şeyden haberi bile olduğunu sanmıyorum, forum yönetmek başka bir şey, optimize etmek başka şeylerdir ;) Bunuda şu yüzden söylüyorum, onlar kullanıyor ise kesin iyidir, mantıklıdır gibi düşünmeyin ;)

Selamlar, ilk mesajdaki arkadaşın istediği şekle nasıl getirebiliriz formumuzu? İstatistik yüklediğim zaman hata aldığım için bunu kullanmak zorundayım

Selamlar, ilk mesajdaki arkadaşın istediği şekle nasıl getirebiliriz formumuzu? İstatistik yüklediğim zaman hata aldığım için bunu kullanmak zorundayım
ne gibi bir hata alıyorsunuz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.