Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? MAİL GECİKTİRMEME NASIL YAPILır

MTS GAMERS COMMUNİTY

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba iyi günler mail serverisi olarak namecheap kullanıyorum ama bir hata alıyorum destek ile iletişime geçtiğimde bunları yazıyor tam anlıyamadım bir arkadaş nasıl yapılıcağı hakkında yönlendirebillrimi foruma yeni üye olanlara mesaj göndermiyor. hata bu
1714162035626.png
ek olarak desteğin çözümü için bana deafult olarak xenforo onay mailini değiştirmem gerektiğini söylüyor bu mümkünmü canlı destekde bana bu 3 ünü söylediler
1) Please set a normal From field of mailbox like: John Doe <[email protected]>
instead of: From: "[email protected]" <[email protected]>

2) Please correct the number of links in text and HTML parts to be even so the name of the URL link is not different from the link.

3) Please use the correct name when making contact form sending, but not some junk input like "Opera" etc.

yardımcı olucak birisi dm veya konuya cevap verirse memnun olurum.

Nasıl yapılır ? MAİL GECİKTİRMEME NASIL YAPILır

Eğer, kurumsal bir e-posta hesabı kullanıyorsanız ve sunucunuzda mail çıkışı var ise bu gibi durumlar sunucu yada xenforo bağlayamazısınız. Kurusal mail CF yada xenforo ayarlarınızı doğru yapıtığınıza emin olmalısınız.
Bu sorun ise aslında sorunsuz olarak görünen sistemi daha sağlıklı çalışması için DKIM kaydını yaparak daha fazla doğrulama yöntemi ile maillerin doğru iletilmesi hedeflenerek işlem yapılmış ve başarya ulaşılmıştır.
Eğer, kurumsal bir e-posta hesabı kullanıyorsanız ve sunucunuzda mail çıkışı var ise bu gibi durumlar sunucu yada xenforo bağlayamazısınız. Kurusal mail CF yada xenforo ayarlarınızı doğru yapıtığınıza emin olmalısınız.
Bu sorun ise aslında sorunsuz olarak görünen sistemi daha sağlıklı çalışması için DKIM kaydını yaparak daha fazla doğrulama yöntemi ile maillerin doğru iletilmesi hedeflenerek işlem yapılmış ve başarya ulaşılmıştır.

Çözüm
Hala Sorun Yaşıyorum Aynı Mail Gelmeye Devam Ediyor aynısı

Aynı mailden kasıt size gelen bilgi maili mi ? eğer öyle ise o bize de sürekli geliyor. Burada bizim için önemli olan şu an maillerinizi gönderilebiliyor mu ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.