Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

IPS v5 Teaser videosunu duyurdu

MySimS3k®

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bildiğiniz gibi Invision Community v5 şu anda geliştirilme aşamasında ve birçok alan bir araya gelmeye başlayarak büyük ilerleme kaydetti.

Invision Community v5'ten küçük bir teaser paylaşmak istedim. Şu ana kadar hoşuma gitti. Dinamik tema düzenleyici son derece harika görünüyor, özellikle header bloklarını hareket ettirme özelliğine bayıldım :).

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.

Bayıldım bence hoş duruyor

Gayet iyi bakalim nasil olucak

Bildiğiniz gibi Invision Community v5 şu anda geliştirilme aşamasında ve birçok alan bir araya gelmeye başlayarak büyük ilerleme kaydetti.

Invision Community v5'ten küçük bir teaser paylaşmak istedim. Şu ana kadar hoşuma gitti. Dinamik tema düzenleyici son derece harika görünüyor, özellikle header bloklarını hareket ettirme özelliğine bayıldım :).

çok fena, wp elementor gibi yapmışlar sürükle bırak :) kurmuştum kurcalayamadım ::) eski sürümünü kısa zamanda bi daha bakacağım.

lisansları tek seferlik 500 usd sistem harika fakat çok pahalı ülkemizde

sorma abicim ama güzel geliştirilmiş :)

Öncelikle sizlerde ilgili olduğunuz için sizleride buradan bilgilendirmek istedim arkadaşlarım, abilerim. Firmanın satış ve üst yöneticisiyle iletişime geçtim ve Türkiye için özel bir fiyatlandırmaya oldukça sıcak baktıklarını söyleyebilirim. Test için scriptin deneme versiyonunu temin ettiler, yaklaşık 5 gündür inceliyorum ve tek kelimeyle bayıldım diyebilirim tabiki eksikleri var fakat bu eksikler geliştirici sayısı artarsa kapanabilir gibi duruyor. Wordpress elementor özelliği aslında benim deneyimlediğim v4.7.13 sürümünde bile var.

Bir süre daha deneyimleyip özellikle xenforoda bence sıkıntılı olan REST Api kısmında testler gerçekleştireceğim. Yakında yeni gelişmeleri paylaşırım görüşmek üzere

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.