Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forum İstatistiklerindeki İkonları Renklendirme

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
e0uj37a.png
Merhabalar,

Yandaki gibi tüm ikonları nasıl renklendirebilirim? Daha önce css paylaşılmıştı diye hatırlıyorum.

Nasıl yapılır ? Forum İstatistiklerindeki İkonları Renklendirme

Ugur Ugur bey merhabalar, öncelikle cevabınızdan dolayı eniştem dileklerimi sunuyorum.

İkonların renklerini değiştireceğim işte abi ama tek renk oluyor bunlar gibi durmuyor, forum istatistiklerinin tasarım ayarında yoksa renk değiştime var fakat tek renk var :)
Tevfik Bey, rengarenk olması için konu türlerinin farklı olması gerekiyor.

Ayrıca örnek verdiğin resimde ikonları duotone (çift renk) olarak değiştirmişler. Bundan bahsediyorsan xgt_FrmIstatistik_icerikIkonlari şablonunda fal olanları bulup fad olarak değiştir.
E normal. Sitende sadece tartışma forumu ve birkaç tane anket var. D
Ugur Ugur bey merhabalar, öncelikle cevabınızdan dolayı eniştem dileklerimi sunuyorum.

İkonların renklerini değiştireceğim işte abi ama tek renk oluyor bunlar gibi durmuyor, forum istatistiklerinin tasarım ayarında yoksa renk değiştime var fakat tek renk var :)

Ayrıca örnek verdiğin resimde ikonları duotone (çift renk) olarak değiştirmişler. Bundan bahsediyorsan xgt_FrmIstatistik_icerikIkonlari şablonunda fal olanları bulup fad olarak değiştir.

Çözüm

Teşekkür ederim Uğur bey, kendinize bir tik ilave edebilir misiniz rica etsem? Ben çözüldü ikonu ekleyemiyorumda

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.