Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Editör uyarı sistemi  - [XenGenTr] EditörNotice - Türkçe

XF 2.0 Eklenti Editör uyarı sistemi - [XenGenTr] EditörNotice - Türkçe 1.1.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Onun üzerinde sürekli çalışıyorum bir kaç yöntem var ama benim olmasını istediğim şeyi henüz başaramadım.
o şekilde olursa mükemmel olur hiç olmazsa hangi bölüme cevap yazıcaklarsa editörde ordaki kısa kuralı öğrenirler misal ben
a forumunda dikkat buraya 5 mesaj yazabilirsiniz
b forumuna dikkat bu bölümde 10 adet dosya çekebilirsiniz
gibi işde. buna benzer şeyler düşüncem.

Eklentiyi Kurdum Ama Kullanıcı Gruplarında Gözükmedi Eklentilerden Aktif Hale Getirmeme Rağmen

Template errors
  • Template public:XenStickyKonu: public Template:XenStickyKonu бизнес-unknown (src/XF/Template/Templater.php:583)

Onun üzerinde sürekli çalışıyorum bir kaç yöntem var ama benim olmasını istediğim şeyi henüz başaramadım.
You can add manually directly in the template.
Example in the thread_view template :
Search : <xf:if is="$thread.canReply()">
Add below :
HTML:
<xf:if is="{$forum.node_id} == 311">
  <xf:css src="XenEditorNotice.less" />
    <div class="Xenuyari-Govde">
        <div class="Xenuyari-ikon">
            <i class="fa {{ $xf.options.EditorNotice_iconSec}}" aria-hidden="true"></i>
        </div>
         <div class="Xenuyari-Mesaj">{{ phrase('Hello !') }}
              {$xf.XenEditorNotice_baslik|raw} <br />
               <div class="Xenuyari-AltMetin">{{ phrase('Welcome to the forum') }}
                    {$xf.XenEditorNotice_icerik|raw}
                </div>
          </div>
      </div>
    </xf:if>
Change the sentences Hello and Welcome to the forum by yours and change the ID number to the ID of your category !
Result : Screenshot

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.