Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Durduk yere mail gönderme sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Luiginasa

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://x.x
Hiçbir değişiklik olmadan sunucu veya xenforo taraflı mail göndermelerde hata almaya başladım mailgun ile iletişime geçtim ama sorunsuz görünüyor.
Mailgun panelinde bağlı farklı bir siteye gönderim yapıyor xenforolara gönderim yapmıyor sadece.
Hetzner 465 port kapattığı için 587 kullanıyorum ortalama 2 yıldır bir sorun yok tls olarak
DNS lerdede sorun yok verify attım tekrar hepsi yeşil yanıyor.
Cloudflare pause ettim gene aynı, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. <3

Hetzner ilede iletişim kurdum herhangi bir değişiklik yapılmadığını belirtti, mailgunda aynı şekilde.

Kod:
++ Starting XF\Mail\SmtpTransport
!! Connection could not be established with host smtp.eu.mailgun.org :stream_socket_client(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known (code: 0)

son zamanlarda bazı kullanıcılarında benzer sorunlar yaşadığını gördüm fikri olan belirtirse iyi olur🎩

Hetzner 25 ve 465 kapalı olduğunu belirtti, uzun zamandır bu bilgiyi alırken görmüştüm bundan dolayı 587 kullanıyordum.
Amazon ses kurdum halaa aynı sorun devam ediyor firma kaynaklıda bir şey yok.
Bunu tetikleyen bir ayar vb olabilir mi sizce?

Port ile ilgili bir sorun yok ise diğer ayarlarınızı kontrol edin, şifrenizi sıfırlayın ve XF yeniden girin bu bilgileri. Görünen hata erişim kısıtlaması olarak belirtilmiş.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.