Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Cinsel Forum Hakkında Yorum Alabilir Miyim?

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba,

dün aldığım cinselforumcom alan adı (domaini) hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim? Aklımda kurulum yapıp, soruları yönetici onaylı yapmak var.

Sizce alan adı nasıl ve kurulumu gerçekleştireceğim zaman iş görebilme durumu var mı?

Hocam ben içinde forum kelimesi geçen domainlere pek sicak bamkıyorum bu şahsi düşüncem. Ama forum içeriği biraz bana garip geldi. Ayrıca öyle bir forumu yonetmek için sağlam mod ekibi şart. Sürekli üyeleri ve üyelerin bir birine yazdığı mesajları kontorol etmek lazım

Hocam ben içinde forum kelimesi geçen domainlere pek sicak bamkıyorum bu şahsi düşüncem. Ama forum içeriği biraz bana garip geldi. Ayrıca öyle bir forumu yonetmek için sağlam mod ekibi şart. Sürekli üyeleri ve üyelerin bir birine yazdığı mesajları kontorol etmek lazım
Kontrol etmeleri konusunda hemfikirim.

Bunu muhtemelen en iyi XenForo içerisinde yaparım diye düşünüyorum. Ben de istemem forum kelimesini kullanmak ama jenerik kısımları komple dolu maalesef :)

Kontrol etmeleri konusunda hemfikirim.

Bunu muhtemelen en iyi XenForo içerisinde yaparım diye düşünüyorum. Ben de istemem forum kelimesini kullanmak ama jenerik kısımları komple dolu maalesef :)
İnşallah istediğin sonucu alırsın hocam

a d u l t tan uzak durulduğu sürece kızlar soruyor tarzı +18 soru cevaplarını barındıdan bir platform olabılır, ancak emekleme ve yurume evrelerınde çok zorluk cekersın. içerik bulma sorunun olacak çünkü. onun dısında tabiki her daim desteklerım senıde projelerınıde.

a d u l t tan uzak durulduğu sürece kızlar soruyor tarzı +18 soru cevaplarını barındıdan bir platform olabılır, ancak emekleme ve yurume evrelerınde çok zorluk cekersın. içerik bulma sorunun olacak çünkü. onun dısında tabiki her daim desteklerım senıde projelerınıde.
Yetişkin içerikler zaten kanunen yasak abi, ondan uzak dururum. Aslında içerik konusunda kendim değilde insanların üretmelerine yardımcı olacağım :)

Çok teşekkür ederim abi, eksik olma.

Buna adsense reklam onayı vermez hocam yani çok zor onay alması ve burada toplayacağınız kitle işinize yarar mı bilmiyorum

Buna adsense reklam onayı vermez hocam yani çok zor onay alması ve burada toplayacağınız kitle işinize yarar mı bilmiyorum
Evet 2015 yılında sağlık sitemde de Cinsellik kategorisinde göstermiyordu adsense, kitle işine yarar mı derken hocam? Cinsel yaşam insanların gündelik hayatlarındaki en normal durum, anormal olaylara zaten müsaade edilmeyecek hiçbir şekilde.

KizlarSoruyor var ve çok tutulan bir site bu konuda araştırma yaptınız mı?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.