Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

24 Saat İçinde 1 Dosya İndirme Saçmalığı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Potansiyel Perisi

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Telefon numaramı ve verilerimi size vermek istemiyorum. Bunu zorlamanız gerçekten rahatsız edici, piyasada onlarca eklenti indirebileceğiniz platformlar var hiçbiri bu site kadar canımı sıkmadı. Çoğu hazır eklentiyi, mesela istatistik eklentisini live forumc statistics 1.2.1 eklentisini çalıp sade türkçe yapıp birkaç şablon düzenlemesi ile sahipleniyorsunuz. karşı çıkanı başladığınızı duydum ki forumda çoğu kişi banlı. Mesela RM ekstra eklensi oda halihazırda olan bir eklentinin ufak Türkçeleştirme ve şablon düzenlemesi ile üstüne çökülmüş bir eklentidir.
scrnli_23-12-2023 20-32-37.png
Forumda LostFearLess LostFearLess isimli kullanıcıyı çaldığı için koymuşsunuz ki asıl hırsız sizsiniz. Bunun gibi bi ton örnekler var arkadaşlar, yabancıların onca emekle yaptığı eklentileri sadece birkaç saat uğraşıp Türkçe yapıp ufak şabon düzenlemeleri ile parayı kırıyorlar. Bu lost ile ve birkaç arkadaş ilede iletişime geçtim. Bu konu ile ilgili yayıncıalrla ileteişim halindeyim. Geerekirse uluslar arası telif hakkı davası açmak istiyoruz. Ne güzel memleket hazır eklentileri al pazarla parasını kır, onca emeği çal, yok öyle!
scrnli_23-12-2023 20-33-55.png
Gördüğünüz gibi, telefon numaranızı almak ve hesbaınızı doğrulamanız için taciz ediyorlar resmen.

24 Saat İçinde 1 Dosya İndirme Saçmalığı? diyerek konuya giriş yapmışsınız, eklenti çalmakla, milletin eklentisini Türkçeye çevirip parayı kırdığımızı söylemişsiniz. Dikkat ederseniz konunuzu da silmiyoruz. RM extralar eklentisi kaç tane var? Kimden almışız gelişi güzel konuşuyorsunuz. Biz ilk sürümden beri kullanıyoruz ve sürekli güncelliyoruz. Nerede ise seninle yaşıttır. Bizdeki istatistik sistemi o dediğiniz istatistik sisteminden daha önce çıktı. Dediğiniz eklenti 2020 de yayınlanmış biz 2018 de yayınlamışız bknz: XF 2.0 - [XenGenTr] Forum istatistik sistemi Bu mantıkla onlar mı bizden almış oluyor. Şablonların birbirine benzemesi normal çünkü bizde herkes gibi mecburen XF söz dizimini kullanıyoruz. Ayrıca bahsettiğiniz kişi lisanssız bir ürünümüzü kullanıyorsa yasaklanması son derece normal.

Parayı kırma konusuna gelecek olursak, istatistik eklentisini yıllardır ücretsiz veriyoruz ve hiç para almadık. Para almadan bunca yıl burada kullanıcılara XF official üzerinden bile alamayacağı desteği veriyoruz. Karın ağrınız bu ise açık açık söyleseydiniz. Bu iş para ile yapılacak bir iş değil. Şahsım olarak 24 yıldır yazılımın içindeyim ve forumlarla 20 yıldır ilgileniyorum bu zamana kadar burada yaptığım tüm ticari kazanımlarım gerçek hayatımda bir kaç ayda kazandığım paraya bile denk gelmez. Bu sanırım bu işi para için yapmadığımızı gösterir. Beni tanıyanlar bilir. Özelden bir çok iş teklifi gelir ve nazik bil dille geri çeviririm. Benim zamanım XGT'ye kadar var ve arta kalan zamanımı aileme ve işime ayırıyorum. Türkçeleştirip satıyor muşuz? Hangi eklenti yahu, hangi tema, hangi ürün şuraya iki kanıt koysaydın ya. Bu zamana kadar kimse bizi böyle şeylerle suçlamadı. Eğer dediğiniz gibi olsaydı varya, burası eklentiden geçilmezdi. Bak bakalım XGT olarak kaç tane ürün çıkarmışız? Ben kim olduğunuzu nereden geldiğinizi tahmin edebiliyorum da, XGT forumunu böyle saçma salak şeylerle karalayamazsınız. Son zamanlarda bazı kişiler, çalışma yaptığı kişilere efendim onlar milletin eklentisini çevirip satıyor şöyle şöyle yapıyor diyerek laf gezdiriyormuş kulağımıza geliyor gülüp geçiyoruz ama en sonunda dayanamayıp konu açarak dikkatimizi çekmeye çalıyorsanız boşuna çabalamayın. Alnımız açık konunuzu da silmiyorum, deli saçmalığı olarak burada bulunabilir ve böyle düşünenlere cevap niteliği taşıyabilir. Onlara ve size net cevabımız şu olsun; XGT onların kafasıyla yapmaya çalıştığını ardı ile yapıyor para da almıyor. ;)

Madem bu forum böyle işler yapıyor ne diye üye olma zahmetinde bulunuyorsun ki. Ben bir forum hakkında böyle düşünsem, telefon numaramı vermek istemiyorum diye sitem etmek yerine o foruma asla girmem. Biraz kişilikli olun.

Dava konusuna gelecek olursak, buraya bilgilerini girseydin, VPN ile bağlanıp forumu karalamaya çalışmasaydın keşke. Bize attığın iftiraları tarafımızca nasıl hukuki boyuta taşındığını sana göstermiş olurduk. Ama sende o cesaret ne gezer değil mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.