Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XenGenTr Teşekkürüm Var

wowforum

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba ismim Ahmet foruma yeni üye oldum baya gezindim forum içinde yönetim ekibi gerçekten çok güzel işler çıkarmış üyelere çok faydalı destek sağlamışsınız emeğiniz için teşekkür konusu açmak istedim tüm her şey için teşekkür ederim.

kendim phpbb,mybb,vbulletin forum scriptleriyle 10 seneye yakın uğraştım son 2 senedir farklı yapıdaki flarum,nodebb özellikle discourse sistemleriyle haşır neşir oldum ve artık discourse hariç diğer sistemler kaderine terkedilmiş durumda. Discourse gerçekten çok sağlam bir sistem ama turkıyede gelıstırıcısı ve destekçisi pek az o yuzden tutulmuyor ben elımden geldıkce destek veriyorum ama yeni nesil forum scriptlerinde illa bir konuda eksiklikliği var tam istediğim şeyleri yapamıyorum o yuzden tek denemediğim xenforo kalmıştı ve dün yeni 1 lisans alarak resmi sitesinden xenforoya yönelmeye karar verdim. Gerçekten xenforo tam bir forum yazılımı istediğim aradığım herşey bu sistemde mevcut. Buradaki kaynaklar gerçekten çok faydalı oldu bana tüm arkadaşlara projelerinde başarılar dilerim.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Hoş geldiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.