Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Üye Kişisel detaylar alanı nasıl düzenlenir

RON

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Üyenin kişisel detaylar alanında web site vb alanlar vae bu düzenleme alanında web site girdikleri o alanı nasıl kaldırabilirm. Bir eklenti görmüştüm ama bulamadım.

Birde şu dosya seç butonunun ismini nasıl değiştirebilirim.

Nasıl yapılır ? Üye Kişisel detaylar alanı nasıl düzenlenir

Evet bunun için bir eklenti vardı, bunun dışında default sistemde bu alana kontrolü ne yazık ki kısıtlıdır. Buton için ise diller ve cümllelerde aratarak değiştire bilirsiniz.
Evet bunun için bir eklenti vardı, bunun dışında default sistemde bu alana kontrolü ne yazık ki kısıtlıdır. Buton için ise diller ve cümllelerde aratarak değiştire bilirsiniz.

Çözüm
Hâlen kapatma mevcut değil mi? Ben de website kısmını falan kapatmak istiyorum.

Postbitte görünmüyor, o şekilde hallettim :) Postbitte çirkin görünüyor diye kaldırdım sırf :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.