Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü OpenSsl falan diye bir hata alıyorum anlayamadım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Bernie Madoff

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forum.com

• ErrorException: [E_WARNING] file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:0A000126:SSL routines::unexpected eof while reading
  • src/addons/Jazzaaf/xenAntiVirus/Cron/AttachmentCheck.php:103
  • Tarafından: Bilinmeyen hesap
  • Mayıs 12, 2024 16:40'de

Çözüldü OpenSsl falan diye bir hata alıyorum anlayamadım

Eklentiye artık destek verilmiyor ne yazık ki, en son 2021 yılında güncellenmiş. Kuvvetle ihtimal xenforo versiyon ve php versiyon uyumsuzlukları gibi nedeneler olabilir. Eklenti ile ilgili sorunlar bildirilmiş ancak coder bir çözüm sunmamış. Yani çalışmaz ise eklentiden vazgeçmelisiniz.
xenAntiVirus isimli eklentiyi kaldırığ yada kapatarak tekrar denermisiniz.

Eklentiye artık destek verilmiyor ne yazık ki, en son 2021 yılında güncellenmiş. Kuvvetle ihtimal xenforo versiyon ve php versiyon uyumsuzlukları gibi nedeneler olabilir. Eklenti ile ilgili sorunlar bildirilmiş ancak coder bir çözüm sunmamış. Yani çalışmaz ise eklentiden vazgeçmelisiniz.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.