Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Yapılabilir Muhtemel Forum Fikirleri...

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
1- SEO forum sitesi
2- Apple destek forum sitesi
3- Samsung destek forum sitesi
4- TOGG forum sitesi
5- Elektrikli otomobil forum sitesi
6- Evcil hayvan forum sitesi
7- Wordpress destek forum sitesi
8- Tesla destek forum sitesi
9- Windows işletim sistemi destek forumu

Şimdilik aklıma gelenler bunlar tavsiyem genel forum ve webmaster forum sitesinden uzak durmanız olacaktır, içeriğinize içeriğin kalitesine google ye değilde kullanıcı ziyaretçiye oynamanız size kazandıracaktır. kullanıcıların mobil ağırlıklı oldugunu daha cok mobılden zıyaretcı alacagınızı temanızı ve forum sitenızı bu alanda gelıstırmenız gerektıgınıde unutmamakta fayda var.

baska forum fıkırlerı olan konu altına eklerse ıhtıyacı olan arkadaslar faydalanır. İyi Forumlar...

Anlamadığımız tür forumları açıp iki başlıkla etkileşim beklersek olmaz.. Herkes anladığı bir'şeyle alakalı forum açarsa başarılı olur .. Bir sürü forum açılıp kapanıyor görüyoruz.. Konuları bloglar'dan diğer yerlerden alıp başlıklarla oynama içeriklerle oynama yaparak taşıma su oluyor.. En iyisi nasıl yaparım gibi siteler..

Katılıyorum herkes uzman olduğu yada ilgi alanıyla alakalı açmalı. ve forum çok çeşitli olmamalı bana göre. Misal Hayvanlarla ilgili bir forum açılabilir sadece. yada Sanatsal bir kategori bulup açılabilir. buna benzer bir sürü konu. Fakat bunların hepsinin bulunduğu bir forum kuru gürültüden ibaret olur ki tutmuyorlar.

Mesleğiniz ya da bilgi deneyim tecrübe sahibi oldugunuz ya da hobi amaclı ilgilendiğiniz bir sey ile ilgili forum yapmak sizi 1-0 önde baslatacaktır. Özelliklede destek forumları için. yoksa togg forumu acmanız ıcın togg muhesındısı calısanı olmanıza gerek yok. Araştırıp öğrenebilirsiniz. zaman + bütçe + ekip + tasarım + SEO + İçerik + Moderasyon + Sosyal ağlar vsvsvs diye uzar gider.

Ben genel bir forum sitesi açtım ama açalı henüz 10 gün falan oldu. Bu yazıyı okuyunca yutkundum kaldım valla....

1- SEO forum sitesi
2- Apple destek forum sitesi
3- Samsung destek forum sitesi
4- TOGG forum sitesi
5- Elektrikli otomobil forum sitesi
6- Evcil hayvan forum sitesi
7- Wordpress destek forum sitesi
8- Tesla destek forum sitesi
9- Windows işletim sistemi destek forumu

Şimdilik aklıma gelenler bunlar tavsiyem genel forum ve webmaster forum sitesinden uzak durmanız olacaktır, içeriğinize içeriğin kalitesine google ye değilde kullanıcı ziyaretçiye oynamanız size kazandıracaktır. kullanıcıların mobil ağırlıklı oldugunu daha cok mobılden zıyaretcı alacagınızı temanızı ve forum sitenızı bu alanda gelıstırmenız gerektıgınıde unutmamakta fayda var.

baska forum fıkırlerı olan konu altına eklerse ıhtıyacı olan arkadaslar faydalanır. İyi Forumlar...
Emek için teşekkürler yalnız. 1,7,9, bunları açsanda tutmaz. Tutturmak için Türkiye'nin En büyük platformunun düşüşte olması gerekir oda çok zor. Kullanıcılar hayaller kurmasınlar. diğerleri harika mantıklı fikir.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.