Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Belirlen forumda otomatik cevap

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Bir forumda kullanıcı sadece konu açabiliyor cevap verme izni yok ben cevap veriyorum. Mesela teşekkür ederim diye yazıyorum. Sadece bu kadar.
Bunu otomatik yazdırmak istiyorum nasıl olabilir

Çözüldü Belirlen forumda otomatik cevap

Varsayılan sistemde mümkün değil. Ancak eklentileri ile
Mesela :
Hocam gerçekten çok teşekkür ederim. İstediğim tamda bu şekildeydi. İkon mobilde/pc de çıkmadı ama onuda hallederim.. Elinize sağlık..
1600892807553.png

Editör eklentisinin TEMPLATES mesaj özelliği işini görecektir.

Benzer sebeplerden dolayı ben de uzun süredir bu özelliği kullanıyorum. Yetkilendirme yapılabilir. Ayrıca PUBLIC ve kişiye özel TEMPLATES oluşturulabiliyor.

Screenshot_2.jpg

Benzer sebeplerden dolayı ben de uzun süredir bu özelliği kullanıyorum. Yetkilendirme yapılabilir. Ayrıca PUBLIC ve kişiye özel TEMPLATES oluşturulabiliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 13050
Teşekkür ederim. BBcode işimi fazlasıyla gördü. Ama bunu da inceleyeceğim. Sağolasın..

Ekli dosyayı görüntüle 13050
Merhaba kullanamadım detaylı anlatım yapabilirmisiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.