Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XenForo 2.0.0 Developer Preview 9 Released - Yayınlandı ve kurulabilir

XF 2.0 XenForo 2.0.0 Developer Preview 9 Released - Yayınlandı ve kurulabilir

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Bu, alfa düzeyinde bir sürümdür. Üretimde kullanmayın. Bu sürümü indirmeden önce kısıtlamaları ve gereksinimleri öğrenin.

XenForo 2.0.0 Geliştirici Önizleme 9 şimdi test için kullanılabilir.
Hata raporları bu aşamada yavaşlıyor, böylelikle kalan hataları taramak ve çöpe atmak için devam etmekte olan görevimiz olsa da, öncelikle çeşitli sistemlere bir miktar daha leke eklemeye yoğunlaşıyoruz. İşte bazı değişiklikler şunlardır:​

Yönetici Kontrol Paneli Gezinme
Yönetici kontrol paneli gezinme işlemi, daha mantıklı gruplamalar yapmak için yoğun bir şekilde yeniden sıralanmıştır ve bazı stil ayarlamaları yapılmıştır.
ACP nav.png

Ayrıca ön uç navigasyon da biraz güncellendi ve yapışkan navigasyonun sağ üst köşesinde yeni bir içeriği keşfetmenin kolay bir yolunu sunan yeni bir gadget var.
Responsive Whats New.png


Tutarlı Blok Altbilgileri
Mümkün olan yerlerde, altbilgilere blok eklemek için sol tarafta 'x öğe x öğesi gösteriliyor' ifadesi, ardından sağdaki seçmeli tüm denetimler ve düğmeler bulunur. Bu, tüm sistemde tutarlıdır. 'Gösterilen x öğeleri' sistemi, uygulanabilir olduğunda 'Tüm öğeleri göster' ve 'Görüntülenecek öğe yok' diyerek de geliştirildi.
Footer Counters.png


Filtre Kontrolleri
Veri listeleri için filtre denetimleri artık, metni seçip silmeye gerek kalmadan süzgeç silmek için basit bir aygıta sahip.

Filter-Clear.png

İkonik Kontrol Kutuları ve Radyo Düğmeleri

İşletim sisteminin dayattığı stil kısıtlamalarından bizi kurtarmak için, onay kutularımız ve radyo düğmelerimiz artık varsayılan kontrol stilleri yerine özel simgeler kullanıyor.
Iconic.png

Stil Özellikleri Özelleştirmeyi Belirtiyor
Stil özellikleri, özelleştirme durumu, devralınması veya eklenmesi gibi özelleştirme durumlarını daha açık bir şekilde belirtmektedir.
Style Properties.png

Hızlı Konu / Hızlı Anket
İş parçacığı listesinde, şimdi, bir kaplamada kesilmiş formu kullanarak bir iş parçacığı veya anket oluşturmanıza izin veren bölünmüş bir 'Yeni iş parçacığı' düğmesi var.
Quick Thread Poll.png

Stil Geliştiricileri için Duyarlı Geribildirim
Uyarlanabilir genişliklerde şekillendirmeye yardımcı olmak için altbilgi, şu anda hangi kuralların uygulanmakta olduğunu size bildiren dinamik bir çıktı içeriyor.
Width.png


Yeni sürümün yüklenmesi

İlk geliştirici önizleme duyurusuna göre geliştirici önizlemeleri arasında herhangi bir yükseltme seçeneği yoktur. Bu nedenle, önerilen eylem şekli yeni bir yükleme (yeni bir dizinde) veya yeniden yükleme (mevcut dizinde) olacaktır. Bu şekilde tekrar yükleme yapıyorsanız, belirli yeniden yükleme yönergelerimize dikkat etmeniz gerekir.

Bir hatırlatma olarak, ilk geliştirici belgelerimizi ve yükleme rehberimizi şu adreste bulabilirsiniz: Getting started - XenForo 2.0 Documentation

Hata raporları, geri besleme ve geliştirme tartışma

Lütfen bu demo kurulumundaki uygun forumları bu tür tartışmalar için kullanmaya devam edin.
Yazar
eTiKeT™
Görüntüleme
891
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız 2 değerlendirme

eTiKeT™ ait diğer kaynakar

Son incelemeler

Yenilikler eklenerek geliyor tam anlamıyla geldiğinde baya iyi olacak gibi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.