Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
s9e Media Sites

XF 2.1 Eklenti s9e Media Sites 2.3.28

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Uyumlu XF 2 Sürümleri
Bu eklentide:
  • En yararlı ve en çok talep edilen medya sitelerinin özenle seçilmiş bir koleksiyonunu ekleyin.
  • Varsayılan medya sitelerinin performansını ve verimliliğini artırın. Video veya 100 video olmasa da sayfalar hızlı yüklenir.
  • Gömülü tweet'lerin yüklenmesini iyileştirin. Tweet'ler yüklenirken içerik dolaşmıyor.
  • Ekranın köşesinde video dolaşımını sağlamak için desteklenen video oynatıcılara (YouTube ve diğerleri) bir düğme ekleyin ve sayfanın geri kalanını okurken kullanıcının videoyu izlemesine izin verin.
inline-png.197499
mini-png.197500

Bu eklenti, 120 medya sitesi için tanımları içerir: 8tracks, 247Sports, ABC News, Amazon Product, Anchor, Audioboom, Audiomack, Bandcamp, BBC News, Bit Chute, Bleacher Report videos, Break, Brightcove, CBS News Video, CNBC, CNN, CNNMoney, Comedy Central, Coub, Dailymotion, Democracy Now!, dumpert, ESPN, Facebook, Flickr, Fox News, FOX Sports, Funny or Die, GameClips.io, Gamer DVR, Gamespot, GameTrailers, Getty Images, Gfycat, Gifs.com, GitHub Gist, Global News, GoFundMe, Google+, Google Drive, Google Sheets, Hudl, Hulu, IGN, IMDb, Imgur, Indiegogo, Instagram, Internet Archive, JW Platform, Kickstarter, Kontinental Hockey League (КХЛ), Libsyn, Liveleak, Livestream, Mail.Ru, Medium, Megaphone, Metacafe, Mixcloud, Mixer, MLB, MRCTV, MSNBC, National Geographic Channel, National Geographic Video, NBC News, NBC Sports, NHL Videos and Highlights, NPR, Orfium, Pastebin, Pinterest, Podbean, Prezi, Reddit threads and comments, Rutube, Scribd, Sendvid, SlideShare, SoundCloud, Sporcle, Sportsnet, Spotify, Spreaker, Steam store, Stitcher, Straw Poll, Streamable, Streamja, Team Coco, TED Talks, Telegram, The Atlantic Video, The Guardian (obsolete), The New York Times Video, The Onion, The Wall Street Journal Online, TikTok, TMZ, Trailer Addict, Trending Views, Tumblr, Twitch, Twitter, Ustream, VBOX7, Veoh, Vevo, Video Detective, Vimeo, Vine, VK, Vocaroo, Vox, Washington Post Video, WorldStarHipHop, Youku, YouTube, İzlesene.
Yazar
Hüseyn.
İndirilme
38
Görüntüleme
1,759
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız 1 değerlendirme

Hüseyn. ait diğer kaynakar

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.