• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
  Daha fazla bilgi!
s9e Media Sites

XF 2.1 Eklenti s9e Media Sites 2.3.28

indirmek için izniniz yok
Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Uyumlu XF 2 Sürümleri
Bu eklentide:
 • En yararlı ve en çok talep edilen medya sitelerinin özenle seçilmiş bir koleksiyonunu ekleyin.
 • Varsayılan medya sitelerinin performansını ve verimliliğini artırın. Video veya 100 video olmasa da sayfalar hızlı yüklenir.
 • Gömülü tweet'lerin yüklenmesini iyileştirin. Tweet'ler yüklenirken içerik dolaşmıyor.
 • Ekranın köşesinde video dolaşımını sağlamak için desteklenen video oynatıcılara (YouTube ve diğerleri) bir düğme ekleyin ve sayfanın geri kalanını okurken kullanıcının videoyu izlemesine izin verin.
inline-png.197499
mini-png.197500

Bu eklenti, 120 medya sitesi için tanımları içerir: 8tracks, 247Sports, ABC News, Amazon Product, Anchor, Audioboom, Audiomack, Bandcamp, BBC News, Bit Chute, Bleacher Report videos, Break, Brightcove, CBS News Video, CNBC, CNN, CNNMoney, Comedy Central, Coub, Dailymotion, Democracy Now!, dumpert, ESPN, Facebook, Flickr, Fox News, FOX Sports, Funny or Die, GameClips.io, Gamer DVR, Gamespot, GameTrailers, Getty Images, Gfycat, Gifs.com, GitHub Gist, Global News, GoFundMe, Google+, Google Drive, Google Sheets, Hudl, Hulu, IGN, IMDb, Imgur, Indiegogo, Instagram, Internet Archive, JW Platform, Kickstarter, Kontinental Hockey League (КХЛ), Libsyn, Liveleak, Livestream, Mail.Ru, Medium, Megaphone, Metacafe, Mixcloud, Mixer, MLB, MRCTV, MSNBC, National Geographic Channel, National Geographic Video, NBC News, NBC Sports, NHL Videos and Highlights, NPR, Orfium, Pastebin, Pinterest, Podbean, Prezi, Reddit threads and comments, Rutube, Scribd, Sendvid, SlideShare, SoundCloud, Sporcle, Sportsnet, Spotify, Spreaker, Steam store, Stitcher, Straw Poll, Streamable, Streamja, Team Coco, TED Talks, Telegram, The Atlantic Video, The Guardian (obsolete), The New York Times Video, The Onion, The Wall Street Journal Online, TikTok, TMZ, Trailer Addict, Trending Views, Tumblr, Twitch, Twitter, Ustream, VBOX7, Veoh, Vevo, Video Detective, Vimeo, Vine, VK, Vocaroo, Vox, Washington Post Video, WorldStarHipHop, Youku, YouTube, İzlesene.
Yazar
Hüseyn.
İndirilme
35
Görüntüleme
1,242
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız 1 değerlendirme

Hüseyn. ait diğer kaynakar

 • Gizliliğinize değer veriyoruz

  Bu sitenin çalışması için temel çerezleri ve deneyiminizi geliştirmek için isteğe bağlı çerezleri kullanıyoruz.

  Daha fazla bilgi görün ve tercihlerinizi yapılandırın

  Bu tanımlama bilgileri, güvenlik, ağ yönetimi ve erişilebilirlik gibi temel işlevleri etkinleştirmek için gereklidir. Bunları reddetmeyebilirsin.
  Bu tanımlama bilgilerini ayarlayarak tarama deneyiminiz için gelişmiş işlevsellik sunuyoruz. Bunları reddederseniz gelişmiş işlevsellik kullanılamaz.
  Güvenlik, analitik, performans veya reklam amaçlarıyla çeşitli hizmet sağlayıcılarla bağlantılı olarak işlevselliği güçlendirmek için üçüncü taraflarca ayarlanan tanımlama bilgileri gerekebilir.