Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Zor bir istek! (Önemli)

Origin

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Selamlar herkese,

Benim sorunum şu Page_container'da

</body> tagının hemen üzerinde
1-2 javascriptim ve divlerim var...

bunları sabit olarak ekranda tutmak istiyorum...

Yani kullanıcı hangi sayfaya girerse girsin bu divlerin hep ekranda durması lazım...
Bir radyo scripti geliştirdim fakat yalnızca anasayfada aktif olarak çalışıyor
Diğer sayfalarda da çalışması için diğer şablonlara da ekleme yapmam gerekiyor biliyorum fakat öyle yapınca da yayın kesiliyor her sayfa değiştiğinde...
Ve gereksiz zahmetli...

belki bilen vardır diye sormak istedim yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

iframe ile yapmayı deneyeceğim ama daha kalıcı bir çözüm arıyorum..
kodun eklendiği yerin bir önemi yok kendisi otomatik hep aynı yerinde kalıyor..
Yalnızca sayfa değiştiğinde değişmemesi lazım tek sorunum bu

footer kısmı yanlış hatırlanmıyorumsa tüm sayfalarda etkin. Footer şablonu olması gerek şablonlarda deneyin bakalım olacakmı olmazsa eğer farklı bir yöntem düşünürüz

Yardımınız için teşekkürler,

footer alanı etkin ama olmuyor, yani oluyor ama sayfa değişince yine duruyor player öteki sayfaya geçince başlıyor tekrar

ben direk hiç durmamasını istiyorum sayfa geçişlerinde

Anladım direk statik istiyorsunuz bunun için farklı bir çözüm düşüneceğim phpde mümkün ancak xenforoda hiç denemedim en kısa sürede birşeyler deneyerek olumlu sonuçta size geri dönüş yaparım buradan

Süpersiniz hocam teşekkürler beklemedeyim

kolay gelsin

Selamlar herkese,

Benim sorunum şu Page_container'da

</body> tagının hemen üzerinde
1-2 javascriptim ve divlerim var...

bunları sabit olarak ekranda tutmak istiyorum...

Yani kullanıcı hangi sayfaya girerse girsin bu divlerin hep ekranda durması lazım...
Bir radyo scripti geliştirdim fakat yalnızca anasayfada aktif olarak çalışıyor
Diğer sayfalarda da çalışması için diğer şablonlara da ekleme yapmam gerekiyor biliyorum fakat öyle yapınca da yayın kesiliyor her sayfa değiştiğinde...
Ve gereksiz zahmetli...

belki bilen vardır diye sormak istedim yardımcı olabilecek varsa sevinirim...

iframe ile yapmayı deneyeceğim ama daha kalıcı bir çözüm arıyorum..
kodun eklendiği yerin bir önemi yok kendisi otomatik hep aynı yerinde kalıyor..
Yalnızca sayfa değiştiğinde değişmemesi lazım tek sorunum bu
Head tagının içersine koyabilirsinin.

Ekstra bir şablonu oluşturunuz. içerisine çalıştırmak istediğinizi kodları ekleyiniz.

Örnek js kodları ekledeğinizde <xf:js></xf:js> gibisinden içerisine ekliyebilirsiniz.

Şablonunu oluşturduktan sonra PAGE_CONTAINER şablonun içerisine head tagları arasına aşağıdaki kodu ekleyebilirsiniz.

Kod:
<xf:include template="Şablonİsmi" />

Head tagının içersine koyabilirsinin.

Ekstra bir şablonu oluşturunuz. içerisine çalıştırmak istediğinizi kodları ekleyiniz.

Örnek js kodları ekledeğinizde <xf:js></xf:js> gibisinden içerisine ekliyebilirsiniz.

Şablonunu oluşturduktan sonra PAGE_CONTAINER şablonun içerisine head tagları arasına aşağıdaki kodu ekleyebilirsiniz.

Kod:
<xf:include template="Şablonİsmi" />
Deniyorum şimdi teşekkürler

Çalışmadı hocam hiç radyo bile görünmüyor bu şekilde

Site adresinizi paylaşabilirmisiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.