Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.1 Eklenti Ziyaretçilere İçerik Görünümünü Kısıtla

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
HTML:
<xf:if is="$forum.node_id == 27">
         <article class="message-body js-selectToQuote">
<xf:ad position="post_above_content" arg-post="{$post}" />
<xf:if is="!$xf.visitor.user_id">
<xf:set var="$snippetPost" value="{{ snippet($post.message, 300) }}" />
{{  bb_code($snippetPost, 'post', $post)  }}
<xf:if is="$snippetPost != $post.message">
<div class="blockMessage blockMessage--important blockMessage--iconic">
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.
</div>
</xf:if>
<xf:else/>
{{ bb_code($post.message, 'post', $post) }}
<div class="js-selectToQuoteEnd">&nbsp;</div>
<xf:ad position="post_below_content" arg-post="{$post}" />
</article>

Hello beloveds

Forgive me for the many questions
This is important for my community

Is the coding correct?
Because it does not work in version 2.1

If true, is it in the same post_macros format?

Sitem: Xenforo Sitesinde, Bizi Türkçe yazıyor diye mesajlarımızı siliyorlar..

Yok da kanıma dokunuo işte.. :)
Aslında tüm dillerde bir yayın yapmak her kesimin işine gelir, fakat orada sorun şu dili iyi bilerek doğru yönde yönlendime yapmak. Bunu yapa bilseler her dalda bir adım önde olursun zaten. Ama işte her dil için bir personel barındırmak, ona bütçe ayırmak zor iş. Bu nedenle de büyük forumlar buna ılımlı yaklaşmıyor. Yani bu bir dışlama yada benzeri bir durum değil (bir çok mecra için tabi). Bunu bir zamanlar vbseo görmüştük mesela Türkçe desteği vardır çünkü Türk bir çalışanı vardır, hatta bir kaç forum yazılımında da Türkçe destek alanı bile var.

Mesela küçük bir örnek vericem, yakın zamanda resmi site ile restleştik ve hesaplarımız askıya alındı. Nedeni ise orada bulunan eklentileri burada paylaşmak. Eklenti sahiplerinde izin almak gerekli yoksa dağıtamazsın diyorlar. Bazılarından izin aldık ama kimileride vermedi, nedeni ise çoğunun aklına gelmeyecek bir mazeretti. Diyor ki kdolayıcı; ben bu eklentiyi geliştirmek için uğraşıyorum, bana geri dönüşleri takip etmem gerekiyor ve bunu tüm düyada takip etmem mümkün değil bu yüzden sadece burada paylaşımasına izin vereiyorum.
Bir bakıma haklı aslında, ama birde sınıflandırma (dil,din,ırk ayrımı ile) yapan zihniyet var ama bu da çok minumumda, daha buna rastlamadım açıkcası ben.

Yani bu bir dışlama yada benzeri bir durum değil
Ltd olmuşlar, alsınlar sizin gibi ustaları..
Tartışmaya gerek yok konuyu bölmel istemedim ama, 2. muamele zoruma gidiyor.O konuyu da biliyorum..
neyse k.bakmayın.. tartışmalara taşırsanız konu bölünmemiş olur.

Eline sağlık. Eklentiyi kullanıyordum ama tüm mesajları kısıtlamıyordu. Bu iyi olmuş her mesajı ayrı ayrı kısıtlıyor.. Bir şey yapılabilir mi?
Misafirleri değilde kayıtlı üyelere uygulayabilirmiyiz..
Hocam kullandığınız eklentinin adı nedir? Link var mı

Hocam kullandığınız eklentinin adı nedir? Link var mı
En son bu eklenti yapıldı. Gayet başarılı bunu kullanın

Artık bu eklenti var bu daha saplıklı tavsiye ederim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.