Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ziyaretçi Akını

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Sbah 5 suları siteye bu şekilde Çin'den vs ziyaretçiler gelmiş. Sunucuda sıkıntı vardı acaba sunucudan mı kaynaklı. Nedir acaba bu ziyaret
1573697515284.png

Alayı bot , google analytics kontrol ettıgınde okadar kısının onlıne olmadıgı gorursun.

Geçen ay site 1 saat kapandı cevap olarak ram bitmiş denildi. Sunucuda bir sorunları var bundan olabilir mi rambitmesi hatta cpanel veremiyorlar kendim aldım cpanel yetkilileri arka kapıda güvenlik ihlali olduğunu söylediler vps yi vds olarak istanbula alalım diye mesaj attılar neler oluyor acaba

Geçen ay site 1 saat kapandı cevap olarak ram bitmiş denildi. Sunucuda bir sorunları var bundan olabilir mi rambitmesi hatta cpanel veremiyorlar kendim aldım cpanel yetkilileri arka kapıda güvenlik ihlali olduğunu söylediler vps yi vds olarak istanbula alalım diye mesaj attılar neler oluyor acaba
Para koparmaya çalışıyorlar.

Bu işleri yapanlar hep tuzak dolu ne zaman adam gibi ticaret yapılacak anlamıyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.