Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel zamanlanmış görevlere ekleme yapma

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

onurkaplan

Kullanıcı
Kullanıcı
selamlar,

berki çok basittir ama bulamadım

sitemizde puan toplama durumu var aynı aşağıdaki gibi

aylık olarak kullanıcıların kazandıkları bu puanların sıfırlanmasını istiyorum bunu nasıl yapabiliriz.

teşekkür ederim.

Zamanlanmış alanda sıfırlama diye bir seçenek yok. Manuel olarak phpmyadminden sıfırlayabilirsiniz xf_user tablosu içerisindeki trophy_points sütununa, xf_user_trophy tablosuna ve xf_trophy tablosuna işlemler yapmanız gerekiyor.

Zamanlanmış alanda sıfırlama diye bir seçenek yok. Manuel olarak phpmyadminden sıfırlayabilirsiniz xf_user tablosu içerisindeki trophy_points sütununa, xf_user_trophy tablosuna ve xf_trophy tablosuna işlemler yapmanız gerekiyor.
zaman ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim

manuel haricinde öneriniz nedir silme yapılabilir mi

Eklenti yazılarak çözülür. Eklentinin olmadığı zamanlarda dediğim gibi manuel işlem yapmanız gerekiyor. Böyle bir eklenti var mı inanın onu da bilmiyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.