Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Zaman Ayarlı Konu Paylaşımı

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selam arkadaşlar kusura bakmayın sitede olduğunu biliyorum ama uygun bir başlıkla aratıp bulamadım burada vardı.. Başlarda kullanmıyordum ama sonradan editleyip kendime göre uyarlamıştım diğer işletim sistemli bilgisayarımda kaldı şuanda lazım..

Bu bir eklenti vardı konu arasında netr0n netr0n paylaşmıştı oradan almıştım bende ezel zamanda o konuyu inanın bulamadım...

Konuyu açıp tarih saat zaman belirtiyorduk o kendiliğinden paylaşıyordu o eklenti lazım oldu.. Size zahmet hatırlayan varsa o konuyu bana link olarak buraya atabilirmisiniz..
Teşekkürkürler şimdiden..

Çözüldü Zaman Ayarlı Konu Paylaşımı

Selam arkadaşlar kusura bakmayın sitede olduğunu biliyorum ama uygun bir başlıkla aratıp bulamadım burada vardı.. Başlarda kullanmıyordum ama sonradan editleyip kendime göre uyarlamıştım diğer işletim sistemli bilgisayarımda kaldı şuanda lazım..

Bu bir eklenti vardı konu arasında netr0n netr0n paylaşmıştı oradan almıştım bende ezel zamanda o konuyu inanın bulamadım...

Konuyu açıp tarih saat zaman belirtiyorduk o kendiliğinden paylaşıyordu o eklenti lazım oldu.. Size zahmet hatırlayan varsa o konuyu bana link olarak buraya atabilirmisiniz..
ben bu eklentiyi kullanıyorum.
[BS] Scheduled posting

ben bu eklentiyi kullanıyorum.
[BS] Scheduled posting

Çözüm
Tamam bu eklenti zaten burada vardı konu aralarında hatta bende editli halini paylaşmıştım bende'de var iki işletim sistemi kullanıyordum birisi patlayınca orada kaldı kişiselleştirme yapacağım . ( tamam ismini hatırlattığın güzel oldu indiririm teşekkür ederim. )

Şu linki buraya paylaşayım sitede mevcut çünkü buff olsun - Genelde benim attığım başlıkla arama yapıyorlar..

MustafaseveR MustafaseveR hocam bu sadece açılmış konular içindeki cevaplama ayarına olanak sağlıyor ben bununla konuda planlıyordum.. Güncelleme mi gelmiş ? ben mi yanlış hatırlıyorum

Tamam buna güncelleme gelmiş değil 2.2'lerde yeni konu aç diyince değil.. direk bu konu aç demeden kategori içinden konu paylaşımı yapınca yayınlama ayarı yapıyorsunuz o şekilde çalışıyor bunun eklentiyle alakası yok sanırım çünkü eklenti 2.1 için uyumlu... 2.2 de paylaşımı dediğim gibi yapıyor..

Konula içindeki mesajlarımı birleştirirsiniz iyi akşamlar..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.