Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yönetim paneline girerken şu uyarıyı veriyor

HayvanSever

xFanatik
Kullanıcı
Yönetim paneline girerken şu uyarıyı veriyor. Çerezleri temizleyip denedim, yine aynı. Sebebi ne olabilir?

cats.jpg

Tarayıcınızın console alanına bakın bakalım orada ne hatası dönüyor?

cpanel kullanıyosanız orda Mod Security Diye Bişey Olcak Yani Mod Koruması Onu Domaininizden Kapatın Ve Tekrar Deneyin

Durumu şu şekilde çözdüm. Örneğin site panelinden araçlar kısmından yapılandırma ayarları var. Oradan mesela site haritasını yeniden oluştur dediğimiz zaman sistem işlemini yaparken istenmedik bir şekilde yarıda kalıyor. O zaman bu hatayı veriyor. Chromede oluştu bu hata. Chromeden yönetim paneline giremedim. Çerezleri temizlesem bile bir etkisi olmadı. Internet explorerdan yönetim paneline girdim. Yönetim panelinde yapmak istediğiniz bir işlem yarıda kaldı gibi bir uyarı verdiğini gördüm. O uyarıdaki bağlantıya tıkladım ve işlemi sorunsuz bir şekilde yaptı. Şu an sorun yok, tabii chromeye bakmadım. Yönetim paneline girebildim, bakalım yarın chromeden deneyeceğim.

(GENELDE)

Sunucunuzda bazı sistem fonksiyonları kapalı olduğu için bu hata ile karşılaşıyorsunuz. Örneğin exec, proc_open, popen vs. Xenforonun istediği bu tür özellikler güvenlik nedeniyle kapatılıyor. Dilerseniz hosting veya sunucu sahibinizden bu özellikleri açmalarını isteyebilirsiniz.

Ekteki dosya Sunucunuzda Xenforonun istediği hangi özelliklerin kapalı olduğunu gösterecektir.

siteismi.com/xenforo_requirements.php yazarak ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• xenforo-requirements-test.zip
    2 KB · Görüntüleme: 2
protteydrosse ricodiaz o dosyayı indirip kurdum. Ekteki resimdeki gibi diyor. xen-gen-tr istatistik eklentisini kurarken yine aynı şekil hata verdi. Bu arada hostuma msj attım ve bu konunun linkini verdim.

Ekli dosyalar

• cats.jpg
    cats.jpg
    43.3 KB · Görüntüleme: 7

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.