Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Yönetici Girişi

ahmet1520

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar ben bir konu hakkında yardım istiyorum biliyorsunuz ki forumlarda kullanıcılar sık sık sorunlar yaşıyor fakat bizler konuyu tespit etmek için kullanıcının hesabına girmemiz gerekiyor kullanıcının şifre bilgisini göremeyip cevap beklemekten vakit kaybettiğimiz gibi yanı sırada hesaptan çık diğerinin hesabına gir sorunu bul hesapdan çık yönetici hesabına gir panele gir derken baya vakit alıyor bende buna karşılık şöyle bir şey düşündüm kullanıcının profilinde hızlı giriş diye buton olsun sadece yöneticiler görebilsin biz o butona tıklayınca bulunduğum sayfanın içinde kullanıcının hesabına girmiş olarak pencere açılsın gerekli şeyleri kontrol ettikten sonra pencereyi kapatalım ve bıraktığımız yerden devam edelim

Herkesin yardımlarını bekliyorum eklenti olarak kodlaya bilirseniz çok yararlı ve güzel olur bu sayede baya vakitten tasarruf ederiz.

Hali hazırda şöyle ücretsiz bir eklenti var.

Hali hazırda şöyle ücretsiz bir eklenti var.

bi türlü indiremedim permission falan yazıyor ne yapacağım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.