Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yetkili Tagını kaldırma

Emirhan1327

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar;

Bir kullanıcıyı yetkili olarak gösteri seçtiğimde 2 adet tag olmuş oluyor.

Birinci olan benim kendim eklediğim yani yönetici grubundan gelen, ikinci gelen ise forum temasından veya forumun kendinden gelen.

Bu forumun kendinden gelen tagı kaldırmanın bir kodu vardı fakat onu bulamadım. Kodu bilenler bana atabilerler mi ? Çok memnun olurum.

Screenshot_2.png

Üstteki kırmızı ile işaretlediğim alanı kaldırmak istiyorum. Alttaki tagı kendim ekledim.

İyi forumlar.

staff_member kelimesini bul ve değiştir. Yönetici yerine istediğini yaz.
Kullanıcıdan o yetkiyi kaldırmak için ise kullanıcı düzenlemeye gir orada kullanıcı durumunun üzerinde kaldırma yeri :)

Boş bırakınca kaldırılmadı. Simgesi kaldı. Nasıl komple kaldırabilirim ?
staff_member kelimesini bul ve değiştir. Yönetici yerine istediğini yaz.
Kullanıcıdan o yetkiyi kaldırmak için ise kullanıcı düzenlemeye gir orada kullanıcı durumunun üzerinde kaldırma yeri :)
Kullanıcıyı yetkil olarak göstermesini istiyorum. Sağ sidebar da vb yerlerde yönetici olarak gösterilmeli fakat yönetici tagı olmaması gerekiyor.

Doğru anladıysam değişiklik yapmak istediğiniz temanın extra.less şablonuna bu kodu girin.
Kod:
.userBanner.userBanner--staff {display: none;}

Doğru anladıysam değişiklik yapmak istediğiniz temanın extra.less şablonuna bu kodu girin.
Kod:
.userBanner.userBanner--staff {display: none;}
Verdiğiniz kodu extra.less e ekledim fakat bir değişiklik olmadı. Kullandığım temanın extra.less şablonuna ekledim.

ACP > Option > User Options kısmına girin. Resimde gösterilen tiki kaldırın.
Bu şekildede olur.
1573989656557.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.