Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yerli Otomobil Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani oda doğru maşşallah araba değil uzay mekiği resmen ??????
Arabadan önce fabrika kurulur, araba yapılır piyasaya sürülür test edilir sonra yorum yaparız kız ben bu arabanın yapılacağına asla inanmıyorum. Yapılsa bile türk malı değil kopya araba olacaktır. Ki zaten model kopya, batarya fiyatları da çıktı ortaya kimsenin gücü de yetmez.

Arkadaş, burası gavur forumumu anlamadım gitti.
Bazı yorumlar çok ilginç.
Milletin kuşu mıçsa bu mok bizim kuşumuzun derler, aksini iddia eden olsa savaş açarlar.
Savaş açmaya güçleri yetmezse başka şeyler yaparlar/yaptırırlar.
(Bakınız, bilmem ne ülkelerinin meclis ve kongrelerinde ülkemiz için alınan kararlar.)
Adamlar baklava için bile bizimle kavgaya girişiyorlar.
Bizim şu halimize bak.

Cehennemde yeni bir zebani işe başlamış. İlk gün kıdemli bir zebani tarafından gezdiriliyormuş. Her yerde dev yüksek kaynar kazanlar içinde yanan insanlar ve her bir kazanın başında zebaniler varmış. Bizimki bakmış derin bir kazanın başında 5 zebani bekliyor.
– Bu ne demiş ?
– Bu Almanların kazanı, sürekli birlik olup yardımlaşıp üst üste çıkarak yukarıya tırmanıyorlar ve oradaki zebaniler de tırmananı tekrar aşağıya atıyor…
Biraz daha ilerlemişler dev bir kazan daha. Başında 3 zebani bekliyormuş. Bizimki yine dayanamamış;
– Peki burada niye 3 zebani bekliyor?
– Bu da Amerikalıların kazanı, bunlar da arada yardımlaşıp çıkmaya çalışıyorlar ve görevli 3 zebani yukarı çıkanı tekrar aşağıya atıyor.
Bizimki bakmış bir sürü dev kazan ve her kazanın başında çeşitli sayıda görevli zebani varken ileride bir kazan var ki başında hiç zebani falan yok. Hemen atılmış;
– Yahu bu kazanda niye görevli zebani yok, boş mu?
Kıdemli artık bıkkın bir şekilde cevaplamış;
– O Türklerin kazanı. Görevli zebaniye gerek duymuyoruz. Zaten içlerinden birisi çıkmak için çaba sarf ettiğinde diğerleri birlik olarak hemen onu aşağıya çekiyor.

Arabadan önce fabrika kurulur, araba yapılır piyasaya sürülür test edilir sonra yorum yaparız kız ben bu arabanın yapılacağına asla inanmıyorum. Yapılsa bile türk malı değil kopya araba olacaktır. Ki zaten model kopya, batarya fiyatları da çıktı ortaya kimsenin gücü de yetmez.

Araba için değil, hiç bir şey için önce fabrika kurulmaz.
Önce Ar-Ge çalışmaları ve bazı ön hazırlıklar yapılır.
Sonra ürüne uygun üretim tesisleri üretilir.
Zaman zaman Çin'de ürün imal ettiriyoruz, projeye özel, daha önce üretilmemiş bir şeyse neler çekiyoruz neler.
Dandik bir plastik kabini bile kolay kolay yaptıramıyoruz.

Olmayan şeyleri neden konuşuyoruz ki? Ortada fabrika bile yok, sadece görsel var. Bence araba yapılsın piyasaya sürülsün o zaman yorum yapalım. Olmayan bir şey hakkında yorum yapmak saçma, ve ben bu arabanın milli olduğuna inanmıyorum.
Araba yeni çıktı o işi görmek için daha çok genç.

Şimdi arkadaşım sen çok yanlış bir yerden düşünüyorsun saygım herzaman sonsuz sen bir üretimi yapmadan önce hangi konu olursa olsun ilk başta yapılmadan önce bir öngörü olarak bir yapı, malzeme sergilenir veya sunulur. Bu sergilenen malzemenin ilk başta dünya çapında insanların tepkisini alır ve beğenilirse bu tepki fabrikası kurulur.

Örnek : Kitap, yazar kitabı yazıyor birçok yerlerden geçiyor ve beğenilirse fabrikaya veriliyor. Yani şunu yapamıyoruz ya ben yazarım şunu hemen fabrikada üretilip çıksın gibisinden hiçbirşey olmuyor.

Yani demem şu ki at gözlüklerini çıkartıp direk olarak bakmak yerine hertarafı görmek daha güzel olucağına emin olabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.