Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yeni Tema Hakkında Görüş

Bende görüşümü yazacaktım ama bu yorumunuz beni ürküttü.
Eleştirilere kapalı olduğunuz fikrine kapıldım.
Kapıldığım fikir yüzünden de aklımda bir soru belirdi:
Madem eleştirilere kapalısınız, insanların görüşlerini neden soruyorsunuz?

Sesli düşündüm sanırım.
Bir temanın açık veya koyu olması tercih meselesidir eleştri değildir.Ben koyu tema tercih ediyorum ve benim gibi düşünen kişiler için yapıyorum.

Ben yorumu yaparken açık olmalı diyerek düşüncemi belirtmiştim aslında. :) Açığı tercih ettiğimden değil, bende koyu renkli tema kullanmak isterim fakat kullacıların %90'ı yüksek ihtimalle açık renkli çok göz yormayan kullanışlı temaları tercih edecekler. Birde koyu tema nedense çoğu kişide güvensizlik yaratıyormuş.

Beyaz ve flat siyah tonlarında renkler ile çok güzel tema çıkarabilirsiniz.

Elinize saglik. Ben koyu renk sevenlerdenim. Bence cok guzel olmus. Forumda sizin temayi kullaniyorum Bence cogu parali temalardan cok daha iyi.

arka plana ön katagori bölümleri acik mavi bazi yerlerine koyu mavi daha sik oturur

Tabiki açık veya koyu tema tercih meselesidir. Ben şahsen girdiğim sitenin teması koyuysa anında çıkıyorum. Koyu tema hem gözleri yoruyor hem de bir güvensizlik hissi veriyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.