Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yedek Forum Yönlendirme Sorunu

Origin

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Selamlar yedek forum kuruyorum hostuma fakat config ayarlarını yapmama rağmen anasayfaya yani ana foruma yönlendiriyor nasıl çözebilirim.

site.com ana forum
site.com/yedek ikinci forum

anaforumun database ve dosyalarını birebir kopyalayıp yedek foruma taşıdım yeni database oluşturup fakat

site.com/yedek yazınca direk site.com a yönleniyor.

site.com/yedek/admin.php yazınca da giriş paneli geliyor fakat giriş yapmıyor aynı ekranda kalıyor neden olabilir böyle bir şey? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler

/admin.php?options/groups/basicBoard/

Forum URL'si değiştirdiniz mi?

/admin.php?options/groups/basicBoard/

Forum URL'si değiştirdiniz mi?
Yazdım ama okumamışsınız sanırım, admin php ye girince k adı şifre ekranı geliyor fakat giriş yapmıyor aynı ekranda kalıyor

yedek forum dediğimiz alt alan adımı ? subdomaingdenmi bahsediyorsunuz ?

Bunu görmeden söylemek zor. Tarayıcı geçmişinizi temizleyip deneyin bir de ama direkt admin paneline girmeye çalışın sonra admin paneldeki urlinizi değiştirin.

Bunu görmeden söylemek zor. Tarayıcı geçmişinizi temizleyip deneyin bir de ama direkt admin paneline girmeye çalışın sonra admin paneldeki urlinizi değiştirin.
Denedim üstat aynı yine, htaccesten mi yönlendirme oluyor acaba diye düşündüm onun da içeriğini silip denedim yine aynı.

Yani ikinci forum olan site.com/yedek e girince
direk beni ana forum site.com a yönlendiriyor sayfa

direk çerez silip site.com/yedek/admin.php giriş yapınca da giriş ekranı sıkıntısız geliyor kullanıcı adı şifre girince panele giriş yapmıyor aynı ekranda kalıyor. bir hata falan da vermeden

içinde bir iki tane uygulamanın dil dosyasına erişmem lazım bazı eklentileri kendim türkçeleştirmiştim onları indirmek istiyorum ama farklı bir yolu yoktur sanırım.

başka bir hosta kurup erişim sağlamam gerekecek galiba. Teşekkürler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.