Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Yasaklanan kişilere "İtiraz Et" butonu nasıl ekleyebilirim?

fugue

Kullanıcı
Kullanıcı
İnsanlar yasaklandığı zaman boş bir sayfada aşağıdaki şekilde yazı çıkıyor. Ben bu yazının uygun bir yerine "Yasaklamaya İtiraz Et" butonu eklemeyi istiyorum. Butona basıldığında ise Forum Destek kategorisine yönlendirecek(Yasaklandı flamasında o kategoriyi görebilme yetkisi var.) Nasıl yapabilirim?

Ekran Alıntısı.JPG

1 - Forumlar
2 - Kategori Oluştur, kategori adı (Ban Yedim, Destek vs)
İzinler kısmından Ban atılalanlar görsün seçeneği var (gruplardan yasaklı) olanları seç.

Yasaklama derken galiba bana botlar tebelleş oldu birşey dikkatimi çekti.. daha öncec ban atmadıgımız için ama gözüme çarpmıştı..

üye üzerinde yasaklama butonum neden yok ? vardı şimdi neden yok ? bu sorunu yaşayan varmı ? ona göre bir ekleme yapıcam

Yasaklama derken galiba bana botlar tebelleş oldu birşey dikkatimi çekti.. daha öncec ban atmadıgımız için ama gözüme çarpmıştı..

üye üzerinde yasaklama butonum neden yok ? vardı şimdi neden yok ? bu sorunu yaşayan varmı ? ona göre bir ekleme yapıcam
Tamam hallettim saçma olsada durumu çözdüm.. s.yetkili olmama ragmen illede mod ataması istediğinden buyon yokmuş.. süper mod verince geldi

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.