Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Yaş sınırı ve multi üyelik (bıktım artık)

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

salatalık

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Selamun aleykum arkadaslar, siteye 13 yaşından küçük cocukların üye olmasından ve defalarca hesap açmasından gerçekten cok sikildim. Ne yaparsam yapayım bunun önüne gecemiyorum. Seceneklerden yas sinirini aktif ettim ama bu onları durdurmuyo. Bir doğum tarihi sallayıp üye oluyolar. maillerini onaylamayı bilmedikleri için yada bir mail sallayarak uye oldukları icin defalarca hesap acıyorlar. Bir kisi 6+ hesap acıyor. Durduramıyorum.

vbulletin de TC onay gibi eklentiler vardı xf 2 için hic yok. Lutfen bana yardım edin.

Sms ile kaydı dusumdum ama eklenti parası degil sms paketlerı pahali.
Yani şu durumda kimlik no gibi bir eklenti xenforo için yok ne yazık ki.
Yapabilceğiniz mail onayı ile işi biraz daha citti tutmak.
Geçici mail adreslerinide yasaklarsanız işlemler daha sağlıklı çalışacaktır. Her üyelik için giripte yani mail almayacaklardır artık. Bunun üzerine birde mail değişikliğini kapatırasan daha sağlam ve sağlıklı kullanıcılar toparlayabilirsiniz.

salatalık salatalık, 1000sms 20tl 2500sms 47tl

suresız kullanımı hakkı tanıyor cogu fırma 1000 uye kaydı ıcın 20tl bence makul.

Yani şu durumda kimlik no gibi bir eklenti xenforo için yok ne yazık ki.
Yapabilceğiniz mail onayı ile işi biraz daha citti tutmak.
Geçici mail adreslerinide yasaklarsanız işlemler daha sağlıklı çalışacaktır. Her üyelik için giripte yani mail almayacaklardır artık. Bunun üzerine birde mail değişikliğini kapatırasan daha sağlam ve sağlıklı kullanıcılar toparlayabilirsiniz.

Gecici mail kullanmalarini engelledim binlerce yasaklı mail var ama bu seferde @gmail.com @hotmail.com uzantılı mailler sallayıp uye oluyorlar. Yasları cok kucuk oldugundan dolayı mail onayınıda beceremıyorlar buyuk ihtimalle bundan dolayı bir suru hesap acıyolar. maillerini duzenlemek umurlarında bile degil zaten. :( Hemen yeni hesap.

eklentıyı yapan arkadas suıstımalı dusunmedı mı sızce.!

maıl aktıvasyonu+yonetıcı onayı yaparak buyuk oranda engelleme yapabılırsınız

uye olanların ıp blogunu ıncelemeyıde unutmayın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.