Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yardımınıza İhtiyacım Var Ücret Neyse Verilecektir

beratxs

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Xenforo 2.0.7 kullanmaktayım. Dün gece http 500 hatasıyla karşılaştım ve birden forum gitti yedekleri alıp tekrar yükledim fakat yedekler yüklenmedi. Lütfen yardım edin. Sql yedeği şuan var bunu nasıl foruma geri yüklerim

500 hatası genelde sunucu tarafından kaynaklanır. Eğer yedekte yüklenmiyorsa sunucu firmanızla görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

500 hatası genelde sunucu tarafından kaynaklanır. Eğer yedekte yüklenmiyorsa sunucu firmanızla görüşerek sorunu çözebilirsiniz.
resimdeki seçeneği nasıl aktif hale getirip yüklerim ? sql yedeğini doğruda phpmyadminden atabilir miyim ne kadar denediysem olmadı

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    35.1 KB · Görüntüleme: 20
Orası yedek yükleme alanı değil. Orası farklı yazılımlardan veri çekme alanı. Sql yedeği çok büyük ise phpmyadminden yüklerken sorun yaşabilirsiniz.
evet yaklaşık 600 mb yüklüyorum dosyaları 0 dan atıyorum diyor ki tabloları silmeden eski veritabanından devam edemezsiniz yeni veritabanı oluşturup eskisine bağlıyorum yine hata veriyor ne yapacağım ben

Hocam phpmyadmine şimdi kurulu veritabanın üstüne eskisini atıyorum umarım hata almam

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.