Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Yardıma İhtiyacım Var

mcv_js

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Ben 17 yaşındayım lise sonum.4 5 senedir yazılımla uğraşıyorum ve şuan kendime göre iyi seviyedeyim.İş olarak şuan yazılımla alakalı bir yere gidemiyorum matematiğim iyi değil.Ders çalışmaya teşvik olamıyorum.Çalışıyorum ama çok fazla değil.Yazılımla uğraşmaktan çok hoşlanıyorum ve ne yapacağım bilmiyorum.Şuan iş olarak hedefim polis olmak.Bir fikri olan var mı?

sen bence polis yada bekçi ol tavsiyem

Dostum derslerinden sakın eksik kalma, yani ben şu an diyorum ki keşke şu anki aklım ile ortaokulda olsaydım da daha çok çalışsaydım. Tamam devlet dairesine yerleştik; ama daha yüksek kademeye gelebilirdim. Bence yazılıma şuna buna değil de derslerine yoğunlaş. Derslerinde başarılı olup yüksek bir kademe gelince istediğin zaman yazılım öğrenirsin. Ha bu konuda inat ediyorsan Yolun Sonu iyi değil haberin olsun. Yazılımı çok seviyorsan derslerinde başarılı olup üniversitede yazılım oku o zaman. Bence Sağlık bölümü okuyup mezun olmaya bak. Sağlık memuru, sağlık teknisyeni, sağlık yöneticiliği, sağlık kurumları işletmeciliği gibi okursan daha çabuk işe girme imkanın olur haberin olsun.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.