Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tema isteği Yandaki istatislikleri aç kapa

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu temayı istemektedir.

Verwaltung

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
online üyeler forum istatistikleri gibi şağda bulunan işstatistikleri nasıl açıp kapatabiliriz. bu sitede olduğu gibi.

eyvallah. bi soru daha peki bu istatistikleri komple aşağı alabilirmiyiz. mesela vbulletin gibi.

kurdum güzel. fakat isteklerim bitmedi kusura bakmayın.

Belirtilen Widget'leri hariç tut, Varsayılan Kapalı Widget'lar.

yanı buradan yan sütundaki istatistikleri kapatmak istiyorum kısacası ilk giren kapalı görsün isterse açsın. bu şekilde açık isterse kapatıyor ben tam tersi talebim var eklentide böyle bi seçenek var gibi yapamadım.

Widget Framework eklentisi işimi görüyormuş boşuna bu eklentiyi kurduk. bilmediğimizden oluyor kusura bakmayın. şimdi Widget Framework eklentisini devre dışı bıraktım güzel oldu sadece online üyeleri forumun altında göstermek istiyorum bunu yapma ihtimalimiz varmı ?

Widget Framework eklentisi işimi görüyormuş boşuna bu eklentiyi kurduk. bilmediğimizden oluyor kusura bakmayın. şimdi Widget Framework eklentisini devre dışı bıraktım güzel oldu sadece online üyeleri forumun altında göstermek istiyorum bunu yapma ihtimalimiz varmı ?

Aynı eklenti ile bunu yapabilirsiniz. Aşağıdaki resim yardımcı olacaktır size...

Ekli dosyalar

• - xenforo_gen_tr_admin_p.png
    - xenforo_gen_tr_admin_p.png
    105.4 KB · Görüntüleme: 16
bunda çok feci özellikler var diğer eklentilerdede biraz anladınmı herşeyi yapabilirsin.
[doublepost=1492874309,1487116430][/doublepost]arkadaşlar bu eklentiyi yönetmenin paneldeki yolu neydi eklentiyi yönetecek yeri bulamadım.

bunda çok feci özellikler var diğer eklentilerdede biraz anladınmı herşeyi yapabilirsin.
[doublepost=1492874309,1487116430][/doublepost]arkadaşlar bu eklentiyi yönetmenin paneldeki yolu neydi eklentiyi yönetecek yeri bulamadım.

Görünüm ve Diller sekmesine gelin sol menü alanında Widget sistemini göreceksiniz ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.