Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XGT istatistik Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.balikhobim.com
Selamlar ;

Forum sitemde oluşan bir sorunu ladez hocam düzeltmişti. İstatistik sistemi eklentiler ile çalışıyordu. Sorun çözüldükten sonra istatistik sistemini yeniden indirip kurmayı denediğim de aşağı da ki hatayı aldım tekrar. Haliyle istatistik sistemi kullanılması şart olan bir eklenti. Şu anda erişim yapamıyorum foruma tekrar bu sorunu nasıl çözebiliriz acaba. Yani bu çakışmaları.

Kod:
An exception occurred: [ErrorException] [E_WARNING] Declaration of XenGenTr\XGTForumistatistik\XF\Template\Templater::fnUsernameClasses($templater, &$escape, $user, $includeGroupStyling = true) should be compatible with XENTR\RichUsername\XF\Template\Templater::fnUsernameClasses($templater, &$escape, $user, $rich = true, $includeGroupStyling = true) in src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/XF/Template/Templater.php on line 48

XF::handlePhpError() in src/vendor/composer/ClassLoader.php at line 444
include() in src/vendor/composer/ClassLoader.php at line 444
Composer\Autoload\includeFile() in src/vendor/composer/ClassLoader.php at line 322
Composer\Autoload\ClassLoader->loadClass()
spl_autoload_call()
class_exists() in src/XF/Extension.php at line 172
XF\Extension->extendClass() in src/XF/App.php at line 2661
XF\App->extendClass() in src/XF/App.php at line 1665
XF\App->setupTemplaterObject() in src/XF/App.php at line 1296
XF\App->XF\{closure}() in src/XF/Container.php at line 28
XF\Container->offsetGet() in src/XF/App.php at line 2961
XF\App->templater() in src/XF/Admin/App.php at line 96
XF\Admin\App->preRender() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 355
XF\Mvc\Dispatcher->render() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 53
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2177
XF\App->run() in src/XF.php at line 390
XF::runApp() in admin.php at line 13

Son düzenleme:
Eklentileri kapattım. Foruma erişim sağladım tüm eklentileri devre dışı bıraktım xgt istatistik sistemi dosyasını FTP den sildim ama eklenti panelde duruyor, dosyayı geri atıp yüklemeye çalıştığım da yüklemiyor

Kod:
Error: Class '\XGTForumistatistik\Setup' not found in src/XF/AddOn/AddOn.php at line 442
XF\AddOn\AddOn->checkRequirements() in src/XF/Admin/Controller/AddOn.php at line 771
XF\Admin\Controller\AddOn->getAddOnWarningsAndErrors() in src/XF/Admin/Controller/AddOn.php at line 366
XF\Admin\Controller\AddOn->actionInstall() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 321
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 244
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 100
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 50
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2177
XF\App->run() in src/XF.php at line 390
XF::runApp() in admin.php at line 13

Son düzenleme:
O Kısımları hallettim de özel alan seçtiğim de istatistikler görünmüyor onu halletmeye uğraşıyorum şimdi de izinler verili

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.