Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[XFSkins] Sidebar Manager - Kenar Çubuğu Yöneticisi

XF 2.1 Eklenti [XFSkins] Sidebar Manager - Kenar Çubuğu Yöneticisi 1.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

MySimS3k®

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
MySimS3k® Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[XFSkins] Sidebar Manager - Kenar Çubuğu Yöneticisi - Eklenti ile forum kenar çubuğunuzu dilediğiniz gibi özelleştirin.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere daha önce ücretli olarak yayınlamış olduğum ancak şimdi ücretsiz olarak dağıtmaya karar verdiğim Sidebar Manager - Kenar Çubuğu Yöneticisi eklentisini paylaşıyorum.

[XFSkins] Sidebar Manager - Kenar Çubuğu Yöneticisi
Merhaba arkadaşlar, bir süredir üzerinde çalıştığım Sidebar Manager eklentisi kullanıma hazır.
Eklenti sidebar ile ilgili tüm isteklere yanıt verecek şekilde kodlanmış olup birçok özelliği içerisinde bulundurmaktadır...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

eklenti çok güzel keşke içerisindeki sidebar kapatıp açma seçeneği kategorilerde de olsa çok şık animasyonu falan aynısını yapamadım lütfen güncelleyin :)

eklenti çok güzel keşke içerisindeki sidebar kapatıp açma seçeneği kategorilerde de olsa çok şık animasyonu falan aynısını yapamadım lütfen güncelleyin :)
Eklentiyi beğendiğinize sevindim ne yazık ki artık bu işlere vakit ayıramıyorum o yüzden söylemiş olduğunuz düzenleme için söz veremiyorum.

umarım boş bulduğunuz zaman da güncelleyebilirsiniz :) emeğinize sağlık

Faydalı paylaşım daha önce kullanmıştım...

Bu kenar çubugundaki Ç.içi üyeler ziyaret edenler v.s bunu yanda gösteriyoruz tamam... bunu top 10 istatistiğin altına almak eklentii gerektiriyor.. bütün konumları denedim.. burası gibi olmuyor..

Faydalı paylaşım daha önce kullanmıştım...

Bu kenar çubugundaki Ç.içi üyeler ziyaret edenler v.s bunu yanda gösteriyoruz tamam... bunu top 10 istatistiğin altına almak eklentii gerektiriyor.. bütün konumları denedim.. burası gibi olmuyor..
Eklenti adından da anlaşılacağı üzere yalnızca kenar çubuğu ile alakalı düzenlemelere olanak sağlar :)

Üstad ayarlar gözükmüyor hiç bir şekilde.

1.png

Naptıysam giremedim.

Version 2.1.12

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.