Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.0 Eklenti Xf2 [widget] en çok beğenilen konu ve mesajlar - dl6 - [widget] most liked threads and posts türkçe 1.1.2

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
XF2 [Widget] En çok beğenilen konu ve mesajlar - DL6 - [Widget] Most liked threads and posts TÜRKÇE - Forumda günün,ayın,haftanın,yılın en çok beğeni alan konu ve mesajları için bir widget sistemi

Kaynağı oluşturan eTiKeT™;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

XF2 [Widget] En çok beğenilen konu ve mesajlar - DL6 - [Widget] Most liked threads and posts
Eklenti xenforo 2 için kodlanmış ve ücretsiz dağıtılmaktadır. Eklentinin görevi ekleyeceğiniz widget ile günün,haftanın,ayın ve yılın en çok beğeni alan mesajlarını yada konuları göstermektir.
Widget kullanılabilecek olan her alada bu istatistikleri göstermeniz mümkündür.
Tarafımdan %100 Türkçeye çevrilmiştir.
Ekli dosyayı görüntüle 1562

Eklenti...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi XF2 [Widget] En çok beğenilen konu ve mesajlar - DL6 - [Widget] Most liked threads and posts TÜRKÇE Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

Düzeltilen hatalar ve yeni bir seçenek

-Düzeltilmiş hata Tanımsız değişken: halka açık pozisyonlardaki bağlantı
- Özel gün aralıklarında yayınları / konuları görüntüleme seçeneği eklendi.
Ekli dosyayı görüntüle 1817

Güncellemenin devamını inceleyin...

tamda bugün indirmiştim yeniden güncelini indireyim eline sağlık hocam

Bu widget versiyon 1.1.0 çıkmış ve "En çok Incelenen Konular" ve "En çok cevap verilen konular" şeklinde 2 tane yeni özellik gelmiş. Müsait bir zamanda yeni türkçe çevirisini alabilirsek çok memnun oluruz.

DL6 - [Widget] Popular threads and posts

Paylaşım ve güncelleme için teşekkürler kardeşim.

Şimdi bir sorum olacak. Bu tür istatistiksel veri getiren widget'ların performans olumsuz bir etkisi olur mu ? Yani sisteme extra bir yük getiriyor mu ?

Xenforo'da henüz tam alışamadım için baktım ama tam anlamadım. Mesela bu widget kurunca database tablo ilavesi yapıyor mu ?

Xenforo'da gördüğüm kadarı ile default bir istatistik sayfası yok. Demo ortamında zamanında şöyle bir istatistik sayfası benzeri bir sayfa yapmıştım. Şimdi bunu gerçek sitede de yapayım mı, yapmayayım mı emin olamadım da ;)

Ekli dosyalar

• Forum Istatistik.jpg
    Forum Istatistik.jpg
    260.5 KB · Görüntüleme: 9
Paylaşım ve güncelleme için teşekkürler kardeşim.

Şimdi bir sorum olacak. Bu tür istatistiksel veri getiren widget'ların performans olumsuz bir etkisi olur mu ? Yani sisteme extra bir yük getiriyor mu ?

Xenforo'da henüz tam alışamadım için baktım ama tam anlamadım. Mesela bu widget kurunca database tablo ilavesi yapıyor mu ?

Xenforo'da gördüğüm kadarı ile default bir istatistik sayfası yok. Demo ortamında zamanında şöyle bir istatistik sayfası benzeri bir sayfa yapmıştım. Şimdi bunu gerçek sitede de yapayım mı, yapmayayım mı emin olamadım da ;)

Eğer veri tabanında bir bilgi alıyor ve bunun için bu tarz istatistik bilgiler veriyor ise bir çok tablodan veri almak zorunda bu da ne yazık ki ilave sorgu demektir. Ancak sistemin en güzel yani tamami ile xenforo tabloaları üzerinde çalışıp verileri ondan almasıdır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.