Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF2 Ramazan Ayı İmsakiye eklenti veya sistemi var mı ?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Ramazan ayında üyelerin takip edebileceği imsakiye için bi eklenti veya farklı bi sistem var midir ?

eklenti olarak yok, ama sayfa ekleme bölümünden çektirebilirsen iframe olarak çektirebilirsin

1 2 saat önce tamda böyle birşey arıyordum maalesefki yok. [BS] Coronavirus statistics koronavirüs için çok güzel bir eklenti yazılmış live forum statistic eklentisi üzerinden tamda böyle birşey sadece iftar sayacı belirli bölgelerde iftara kalan saat vb olsa çok güzel olurmuş.

• Beğen
Tepkiler: Sis
1 2 saat önce tamda böyle birşey arıyordum maalesefki yok. [BS] Coronavirus statistics koronavirüs için çok güzel bir eklenti yazılmış live forum statistic eklentisi üzerinden tamda böyle birşey sadece iftar sayacı belirli bölgelerde iftara kalan saat vb olsa çok güzel olurmuş.

Evet kardeşim bende o tarz da bişey arıyorum da yok sanırım :)

Merhaba Hayırlı Ramazanlar ,
Konu çok eski ama bunun bir çözümünü bulan olabildi mi ?
Bu şekilde ?

1680078699607.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.