Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XF2 Konuda sayfadan sayfaya aktarma tuşları çıkmıyor.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Morsari_

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar forum üzerinde herhangi bir konuda sayfadan aktarma seçeneği çalışmıyor direk nerede kaldıysanız oraya atıyor ben istiyorum ki konu altında veya üstünde 1 > 2 > 3 gibi seçenekler çıksın kullanıcılar konuda eski yazılan mesajlarıda görebilsin gibi bunu nasıl aktif edebilirim.
5489
Konuya girince mesajların altına yada üstüne çıkınca Böyle olması gerekirken.
5490
Bende sadece konunun kategori sayfasına girince ana sayfada bu seçenekler çıkıyor ben konuya girince çıksın istiyorum lütfen yardım edin.

eTiKeT™ eTiKeT™ bu konuda bende muzdaripim arkadasın anlattıklarının aynısı basımda. duzeltemedim bir turlu yardımcı olabilirmisin ?
Default temanızda durum nedir ve xenforo sürümünüz nedir? Ne gibi bir işlem yaptınız en sonra belki o işlemde yaptığınız bir hata bunu tetikliyor olabilir.

xenforo 2 kullanıyorum. bu sorun bayagıdır var cozum aradım bulamadım bende burada aynı konu olunca yazdım. ara ara yeni eklentiler kuruyorum.

Nasıl çözdüm?
Sorun [SC] Login To View Full Content isimli eklentiden kaynaklanıyormuş. Eklentiyi deaktif ederek sonuca ulaştım. Eklentinin var ise yen sürümü kurun yok ise eklentiyi kaldırmalısınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.