Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü XF2 için LiteSpeed Eklentisi İçin

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

IExlusive

xFanatik
Kullanıcı
Arkadaşlar sizden birşey rica edicem bu eklentiyi atabilecek var mı ? Hem forumda ki kullanıcılar yararlanmış olur hem bana lazım çünkü indirme iznim yok. Yardımcı olursanız memnun olurum.

Çözüldü XF2 için LiteSpeed Eklentisi İçin

Merhabalar !Exlusive geçtiğimiz zamanlarda bu xenforo resmi sitesindeki dökümanları paylaşılması durumunda sorunlar yaşadık.
Lisanslarımız ve indirme yetkimiz askıya alın bu yüzden burada yine paylaşım yapıp adamların gözüne sokmayalim:

ben sana D.M'den atıyorum işin görülsün.
Merhabalar !Exlusive geçtiğimiz zamanlarda bu xenforo resmi sitesindeki dökümanları paylaşılması durumunda sorunlar yaşadık.
Lisanslarımız ve indirme yetkimiz askıya alın bu yüzden burada yine paylaşım yapıp adamların gözüne sokmayalim:

Çözüm

Kusura bakmayın hocam tekrardan sağolun var olun

Hocam Bu eklenti Banada lazım Özelden banada atarmısın Rica etsem

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.