Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF2 Forum içindeki toplam beğeni sayısını profilde gösterme

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Forum içinde yapılan tüm beğenileri profil bölümünde aşağıdaki görselle belirttiğim kısım da nasıl gösterebiliriz ?

1585829231963.png

Forumda alınan tüm beğeni reaksiyonları tepkime puanına işler demek istediğiniz hem verdiği beğeniler hem aldığı beğenilerin listesi ise
[TH] Reactions Plus şöyle bir eklenti mevcut kullanıcı profilinde verdiği ve aldığı reaksiyonları görmenizi sağlar örnek:

reactions-member-reactions-list-jpg.201527

• Beğen
Tepkiler: Sis
Forumda alınan tüm beğeni reaksiyonları tepkime puanına işler demek istediğiniz hem verdiği beğeniler hem aldığı beğenilerin listesi ise
[TH] Reactions Plus şöyle bir eklenti mevcut kullanıcı profilinde verdiği ve aldığı reaksiyonları görmenizi sağlar örnek:

Sadece profilde göstertmek istiyorum beğeni sayısını sağ kısım vs olmayacak iptal seçenekleri var mi acaba :)

Yani bir üyenin aldığı tüm beğeniler profilinde görünsün anlamında açıldı konu. Yanlış anlaşılmasın :)

Bu eklentinin yok malesef yanlış hatırlamıyorumsa. Sizin istediğiniz üst resimde messages yazan rakamın altında aldığı ve verdiği beğeni sayısımı ? örnek
tarzında ? öyleyse eğer hiç rastlamadım açıkcası.. Çünki tüm beğeniler zaten tepkime puanıdır. İsterseniz ismini değişerek Aldığı beğeniler yapabilirsiniz

Bu eklentinin yok malesef yanlış hatırlamıyorumsa. Sizin istediğiniz üst resimde messages yazan rakamın altında aldığı ve verdiği beğeni sayısımı ? örnek
tarzında ? öyleyse eğer hiç rastlamadım açıkcası.. Çünki tüm beğeniler zaten tepkime puanıdır. İsterseniz ismini değişerek Aldığı beğeniler yapabilirsiniz

Tepki Puanı - Beğenilermiydi ? :) vallahi hiç dikkat etmedim. Şuan senden öğreniyorum. Eminmisin kardeşim. Tepkime puanı forumdaki aktiviteye göre verilmiyor mu ? :)

Mesela şuan benim aldığım "Beğendim, sevdim" gibi reaksiyonlar tepkime puanına işliyor ve şuan 199. Profilimdede girdiğimde tepkime puanı 199 yanlış yapacağımı zannetmiyorum :)

1585848880499.png
Tepkime puanı beğeniler vs ile artıyor
peki "puanları" nedir burada?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.