Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
XF2 - Editör üstü uyarı sistemi - [xFT] Message Above Editor - TÜRKÇE

XF 2.0 Eklenti XF2 - Editör üstü uyarı sistemi - [xFT] Message Above Editor - TÜRKÇE 2.0.0

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

XF2 - Editör üstü uyarı ssitemi - [xFT] Message Above Editor - TÜRKÇE - XF2 - Editör üstü uyarı ssitemi - [xFT] Message Above Editor-TÜRKÇE

XF2 - Editör üstü uyarı sitemi - [xFT] Message Above Editor
Xenforo 2 için kodlanan ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan bir eklentidir.​
Eklentinin kısaca editör üstünde bilgi,uyarı,açıklama metni yazılabilen bir blok oluşturmaktadır.​
[xFT] Message Above Editor Özellikleri,
  • Kullanıcı diline dayalı özel mesajlar eklenebilir.
  • Konularda hızlı...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Merhaba bu eklenti ile örneğin x forumda x uyarısı y forumunda y uyarısı vermek mümkünmüdür ?

Maalesef forum koşulları kullanılamıyor.
Bunun için şu şartlarda xenforo default uyarı sistemini kullanabilirsiniz ancak.

Benim amacım x forumdaki dışarıya giden, linklere lınk kısaltma eklemekti, link kısaltma kodunu PAGE_CONTAINER eklediğimde bütün sitedeki link çıkışlarını etkiliyordu. Bende

<xf:if is="$xf.visitor.user_id">
<xf:if is="$forum.node_id == x">
</xf:if>

bu kodları kullandım birinci if sadece misafirlere göster demek ikinci if ise x foruma girince göster demek asılında etiket arkadaşın dediği benim işimi görürdü duyuru olarakta yapabilirdim ama sana yaramaz eğerki editörün üstüne not eklemekte sen bu kodlar ile yapabilirsin.

Benim amacım x forumdaki dışarıya giden, linklere lınk kısaltma eklemekti, link kısaltma kodunu PAGE_CONTAINER eklediğimde bütün sitedeki link çıkışlarını etkiliyordu. Bende
<xf:if is="$xf.visitor.user_id">
<xf:if is="$forum.node_id == x">

bu kodları kullandım birinci if sadece misafirlere göster demek ikinci if ise x foruma girince göster demek asılında etiket arkadaşın dediği benim işimi görürdü duyuru olarakta yapabilirdim ama sana yaramaz eğerki editörün üstüne not eklemekte sen bu kodlar ile yapabilirsin.
benim istediğmse şu x forumada farklı uyarı yazıları a forumda farklı d forumda farklı olucak.
eklentiyi kodlayana mesaj yazsaydınız daha iyi olmazmıydı

Peki bu uyarı konu açarken de gözüküyor mu?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.